Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haliho0000 kérdése:

Ti mit tennének?

Figyelt kérdés
Sziasztok együtt élek a párommal 2 éve és kiderült hogy van egy kisiskolás gyereke. Az információt nem tőle tudom, sőt nem hiszem hogy tudja hogy én erről tudok de még nem beszéltünk erről. Az lenne a kérdésem szerintetek miért nem mondta el? Talán nem gondolja komolyan velem és úgy gondolta jobb ha nem tudom van valaki hasonló helyzetben?

2016. dec. 14. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:

érdekes...

én biztos pislognék egy sort, ha kiderülne, hogy van egy gyereke a páromnak, amiről nem tudok :O

sztem ne fennhélyázva, hanem normál hangnemben kérdezd meg h miért titkolta el stb

2016. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 év már elég komolynak mondható. Szerintem is normál hangnemben kérdezz rá nála. Érdekes, hogy eddig nem derült ki.
2016. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát 2 év azért elég sok idő ahhoz, hogy azt gondolná az ember, akivel ennyit együtt vagyok, azt szeretem, azzal tervezek. Viszont ez esetben meg ilyen nagy horderejű dolgot el kell mondani. Tartja egyébként a kapcsolatot a gyerekével? Ha igen, akkor nyilván kamuzik valamit, amikor vele van. Nem tudom mit csinálnék, őszintén.
2016. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondolom tartja a kapcsolatot vele de ritkán pl szülinap, karácsony de akkor sincs vele
2016. dec. 14. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!