Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Írjak neki messengeren?

Írjak neki messengeren?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete költöztünk egy kisebb faluba.Az egyik szomszéddal kezdtünk össze is barátkozni.Áthívtak magukhoz minket,iszogattunk,beszélgettünk.Amit tudni kell hogy én ha kicsit is iszom eléggé szabad szájú vagyok.És úgy megmondtam a véleményemet hogy igazából milyen embereknek is gondoltam őket,de azt is hozzá tettem hogy de kellemesen csalódtam bennük.Erre a szomszéd felesége szó szerint kidobott minket hogy ő ezt nem hallgatja tovább.Személyesen akartam vele megbeszélni a dolgokat és elnézést kérni ha megbántottam őket,de alig látom mostanában itthon őket,illetve mi is sűrűn úton vagyunk.Arra gondoltam messengeren írok neki és bocsánatot kérek,aztán ha pozitívan fogadja akkor személyesen is.

2018. júl. 8. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után nem erőltetnék semmit...
2018. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább lassan lassan próbálj megint barátkozni. De nehéz ügy
2018. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt az egészet nem szeretném annyiban hagyni,mert a gyerekeink is együtt szoktak játszani.Tehát ezért is próbàlnám meg a békülést.

Én amondó vagyok hogy hibázni bárki tud,de bocsánatot kérni nagyon kevesen.

Csak nem tudom hogyan jönne le ez neki,hogy messengeren írok neki,és nem személyesen.

2018. júl. 8. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább személyesen :)
2018. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekelne... aki sértődős majom, az így járt, én nem feccölök beléjük energiát, minek.
2018. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen személyesen érdemes próbálkozni, de én túlzásnak érzem a reakcióját.
2018. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"2 hete költöztünk egy kisebb faluba...én ha kicsit is iszom eléggé szabad szájú vagyok"


Alkesz vagy, a hülyébbik fajtából. Az amelyik pontosan tudja, hogy hülye lesz a piától, de csak azért is piál. Meg is érdemelted, hogy kidobtak.

2018. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!