Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen atrocitások értek és hol?

Milyen atrocitások értek és hol?

Figyelt kérdés

Csak pár igaz történetet szeretnék hallani arról, hogy hogyan raboltak ki vagy támadtak meg titeket és hol.


Most olvastam egy kédést a gyakorin ahol pár veszélyes szituációt leírtak a kommentekben és szívesen olvasnék többet. Nem tudom pontosan leírni, hogy mért érdekel.


Szimplán ritkán hallani ilyen történeteket és horror történetekhez hasonlóan valamilyen szinten ijesztő és a ritkaságából adódóan érdekes hallgatni, meg tudod, hogy veled is megtörténhet hasonló.



2018. júl. 13. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Miskolcon élek, engem szerencsére még nem raboltak ki, mondjuk éjszaka nem is nagyon mászkálok...

A "nincs egy ötvenesed a buszra" típusú kéregető csövesekből van csak elegem...

2018. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősömet világosban, koraeste kirabolták a nyóckeres térfigyelő kamerától 5 méterre. A rabló megúszta, tippem szerint azóta megkapta az ismerős a nyomozás lezárásáról szóló végzést.
2018. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Bp-n aluljáróban, utcán random, közlekedési jrművön.


Épp nem nyúltak hozzám, de követtek, beszóltak többször is. Villamaoson fogdostak (konkrétan benyúlt a nadrágomba és simogatta nemi szervemet). HÉV-en verte a csávó engem nézve (mikor rászóltam, akkor vigyorogva leszállt a megállóban)...


Pedig nem teszem ki semmimet, sportosan öltözködöm, nem sminkelek, nem viselkedek kihívóan, sem mimózaként. Ez van, gyűlölök Magyarországra járni.

2018. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bécs - Hauptbahnhof (Főpályaudvar)


3 migrincs megállított cigarettát kunyerálva, tipikus módszer, miközben kettejük lefoglalt, a 3. megpróbált közben benyúlni a hátam mögött a kabátzsebembe.

Nem sokra ment volna, mert egyrészt észrevettem, másrészt kabázsebben az életbe nem hordok semmit, pont ezért.

Mindenesetre amikor hirtelen megfordultam, próbált úgy tenni, mintha mi sem történt volna, én meg mosolyogva angolul hozzávágtam az alábbit:

- Bocsi, a tárcámat nem ott hordom. ^_^

Erre annyira meglepődtek, hogy elkotródtak.

2018. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!