Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mivel lehetne a szomszédokat...

Mivel lehetne a szomszédokat legálisan zavarni?

Figyelt kérdés
Évek óta a beleegyezésünk nélkül valósítanak meg dolgokat náluk, amik minket zavarnak. Bezzeg mikor mi tűzijátékoztunk szilveszterkor, nekik állt feljebb, de ők zavarhatják a nyugalmunkat.
2018. júl. 15. 08:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, papagáj!
2018. júl. 15. 23:08
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Hát pedig valamikor biztosan alszanak ők is otthon, csengess be akkor

Nálunk is van az utcában egy faszi, minden éjjelt végigugatott a kutyája, és mivel jött a nyár, a jóidő, nyitott ablaknál alvásos szezon, átmentem hajnali 3-kor és rátenyereltem a csengőre

Úgy esett ki az ajtón egy szál alsógatyában, én pedig mondtam neki, hogy a kutyájától nem tud aludni a család, és ha nem kussoltatja el akkor majd megteszem én

Azóta elzárja a neveletlen korcsot a hátsó udvarra éjszakánként, így már az utcán is alig hallani hogy reggelig tutul.

Ugyanez a papagájjal. Ne mondja már nekem, hogy őt nem zavarja.

2018. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rakjál kutyaszart az ajtaja elé vagy a postaládájaba!
2018. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Birtokvédelmi eljárást kezdeményezz a jegyzőnél
2018. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A kutyák miatt már írtunk a jegyzőnek, de csak arra kérte őket, hogy a szart gyakrabban takarítsák el. Volt, hogy közel két hétig nem takarították a kutyák keneljét. A kutyák ugyan úgy zavarnak minket a kertünk kerítéséhez szerelt kenellel. Alacsony is és nincs teteje. Sajnos a papagájok most még idegesítőbbek.
2018. júl. 18. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!