Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a gyerekem véletlenül...

Ha a gyerekem véletlenül atdobja a szomszédba a labdát, ő pedig közli, hogy nem hajlandó visszaadni, az lopásnak számít?!

Figyelt kérdés
Amióta csak itt lakunk, minden lehetséges módon szemetkedik velünk. Ez a legujabb. Hiába kért ma reggel sírva bocsánatot az öt éves kisfiam, lezavartak öt.
2018. júl. 27. 10:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#9 persze csak akkor nem kell felháborodni ha panaszkodik a szomszéd az átrepült labda miatt...
2018. júl. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a szomszédnak van igaza.Nálunk is ez ment ,a kölök állandóan átdobálta a labdáját,bumerángját,játékait és naponta 3-4 x ordibáltak, csengettek hogy adjam vissza.Nem vagyok betanított kutya, hogy velem játszadozzanak visszahozósdit. Kb 10.alkalommal szeme láttukra fogtam a bicskámat és belevágtam a labdájukba aztán visszahajítottam nekik és elmondtam hogy ha bármi átesik ide ,azt ezentúl egyszerűen elégetem,mert ez az én területem .Azóta nyugalom van.
2018. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted ,hogy nem az első esetnél volt ez,és hiába szóltam,hogy elég lesz. De bunkót baltával kell aprítani,semmi másból nem értenek .Én meg nem fogok könyörögni ,se nem fogom csicskázni nekik a saját kertemben.
2018. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, menj, és jelentsd fel akkor lopásért :D


12-14 válaszoló jól leírta, hogy a drasztikus lépése óta valamilyen furcsa és egmagyarázhatatlan okból nem jön át több labda :) Hogy lehet ez vajon? :O Milyen érdekes, lehet, hogy akkor Momzilla egyszem kis Prüntyője talán korábban is tudott volna vigyázni arra, mit hova dobál? Hihetetlen...

2018. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de őszintén, nekem is rohadtul elegem van a "kerítés mellett" játszó - ordító, visító, labdákat átrugdosó - kis szomszéd hülyegyerekből.


Átrúgja a labdát, így járt, visszaadom, ha épp a kertben vagyok!


De az a külön felháborító, hogy Ő átbxsza a labdát, aztán meg a csengőre tenyerel.

Hát én nem fogok óránként! kimenni, mert ő képtelen vigyázni a dolgára.


MAjd este, vagy másnap reggel megkapja.

2018. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a másik szomszéd kisfiú tud vigyázni a dolgaira, kb. hetente egyszer, ha átjön a labda, és akkor sem áll neki üvölteni, meg fekszik a csengőre, hanem ha épp kinn vagyok, akkor kiszalad, és elnézést kérve visszakéri tőlem a lasztit.


Ezzel semmi probléma, a normálisan játszó, értelmes kisgyerekeket szeretem.

2018. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ez neveletlenségnek számít a gyereked részéről. Nyilván nem ez volt az első eset. Senkinek nem fogod tudni itt beadagolni, hogy ti vagytok a szentek, a szomszéd pedig a gonosz tolvaj. Semmi sem ok nélkül való. Semmi. A helyében ha velem b..zakodnál tovább, venném a fáradtságot és a szaromat dobálnám át hozzátok, meg a szemetemet.
2018. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ja neeeeeeeem. Hét éve lakunk itt, másodszor ment át a labda. A testvérével focizni mert szegény gyerek és véletlenül átrúgták, pedig messze voltak a kerítéstől és ott senkit nem zavarnak. A szomszédnak ott csak szántóföldje van. Zajongani nem nagyon szoktak kint, csendes, nyugodt gyerekek, inkább a teraszon legóznak, ha jó idő van :) A szomszéd ellenben rohadt hangos, de ezért sem szóltam soha.. Itt viszont elborult az agyam
2019. máj. 11. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!