Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki kocsival bömböltetik a...

Aki kocsival bömböltetik a zenét azok tudják hogy ez nem menő?

Figyelt kérdés
Vagy tisztában vannak vele hogy ciki, de csak szeretik hangosan hallgatni a zenét?
2018. aug. 4. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem menő,és nem ciki, és jópár haverom szerint is az, a barátnőm szerint is menő és élvezi ..Na akkor pont leszarom kinek mi a véleménye róla. Én nem szólok bele mit csinálnak ,ők se szóljanak bele mit csinálok az autómban,mert semmi közük hozzá.Reklamáljanak az áruházakban hogy fos szar zenéket nyomatnak és azt kell hallgatni amíg megveszik a parizert.Ja ott már nem mernek reklamálni mert el lennének küldve anyjukba.
2018. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem azért rakattam 3százért hifit bele komoly mélynyomóval hogy halkan hallgassam.
2018. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%

tudják hogy ez nem menő?"


És te tudtad, hogy pont leszarom, hogy szerinted menő vagy nem menő?

Én is szoktam, de nem mások miatt.

2018. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti a hangos zenét vezetés közben, annak egészségére. De Lakatosék akik azért bömböltetik a kisgrofót mert szerintük dzsukel, na ők idült prolik - simán feltűnési viszketegségük van.
2018. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, pont hogy menőnek hiszik. Az a hangulat amikor az összetákolt ócska BMW-ből bömböl max hangerőn a mulatós...
2018. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a lényeg, hogy menő vagy nem menő, hanem: 1. veszélyes, mert a sofőrnek a hallására is támaszkodni kell (pl. nem jön-e egy mentő) 2.a bömbölő zene zavarja a közlekedés többi résztvevőjét, kisgyerekek sokszor megijednek vagy a babakocsiban békésen alvó babák felriadnak, mikor egy ilyen "menő" alak elsuhan. A szándékosan felhangosított motorokkal ugyanez a helyzet. Szóval akár menő, akár nem menő, veszélyes és tapló dolog.
2018. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16%
Leszarom, hogy menő-e vagy, hogy neked tetszik-e vagy sem. Az én kocsim, azt hallgatok benne olyan hangosan, amit és ahogyan akarom.
2018. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!