Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Látta valaki az ellopott autómat?

Barna Renault RFC, rendszáma: NRY-108. Előre is köszönöm a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témákban: autólopás, rendszám

2018. aug. 10. 00:22  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

[link]

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. aug. 10. 00:25 Privát üzenet
Meglett?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. aug. 11. 10:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

...esetleg nyomravezetői díjat is fel tudnék ajánlani!!!

# 3/3Időpont 2018. aug. 21. 15:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen ember az, aki többszörösen leköpi az autómat?
Hogy hozzam fel osztálytársam haveromnak, hogy az egyik osztálytársunk ellopott tőlem 1300 forintot?
Buntetes! Szabalyos adasveteli szerzodessel eladtam az automat es most csekket kaptam 12 ezer ft -rol, mert az uj tulaj autopalya matrica nelkul vezetett, ki kell -e fizetnem a buntetest?
Éjszakánként valaki piszkálja az autómat, mit csináljak?
Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy iskolatársam szétveri az autómat míg a suliba vagyok?
A céges autómat feltörték és az összes személyes irataimat is elvitték. Az ellopott forgalmim azóta le is járt! Be kell szereznem az okmányirodában vagy anélkül is vihetem vizsgára az autómat?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!