Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki akarnak túrni az albérletem...

Ki akarnak túrni az albérletemből? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy nagyjából velem egykorú nő (én 26F, ő mittudomén 25-26N) akivel nagyon elromlott a viszonyunk manapság.

Azt tudni kell, hogy én már több mint 1 éve itt lakom, ő csak pár hónapja költözött be. Nem azt mondom, hogy én vagyok a főnök a házban, de szerintem nagyobb a szavam.

Szóval manapság elkezdett mindenért engem cseszegetni, meg okolni, és van egy olyan érzésem, hogy ki akar túrni a házból.

Tisztaság a közös helyiségekben egyre rosszabb, annak ellenére, hogy heti 2x takarítónő is jön!

Legutóbb, például beszólt, hogy engem sosem látott pórszívóval a kezembe, de tudta pontosan, hogy hétfő van és akkor jön a takarító.

A konyhában például én szinte nem is járok, mert mikrós kaját csak felmelegítem, és a szobámban eszem meg, ők meg állandóan a konyhába főzőcskéznek, akkor én miért takarítanám annyit a konyhát, mint ők?

A többi lakótársat is elkezdte szépen lassan ellenem hangolni. Van egy szintén nálam fiatalabb pár, a sráccal mindig is jó volt a viszonyom, vele vettem ki az albérletet, de a múltkor azt mondta, hogy ha valami nem tetszik menjek el innen.

Van még egy pasas, aki nagyrészt vidéken van, de őt nem érdekli semmi.

Elkezdett rólam kamu híreket terjeszteni, például múltkor fürödtem, és sz@r a bojler, és ha valaki mosogat, akkor elmegy a melegvíz. A lány tudta jól, hogy zuhanyzom, erre elkezdett mosogatni, én magamra terítettem a törölközőt, mos mondtam neki, hogy fejezze be később. Ezt ő úgy adta be a többieknek, hogy én "meztelenül ordibáltam vele" és ezt így sírva.

Ilyeneket mond rólam, hogy én alkoholista vagyok, pedig nem is igaz, csak a vébé alatt átszokott jönni egy haverom meccset nézni, akivel sörözni szoktunk.

Azt figyelgeti, mennyi sörösdoboz van a szelektívben.

Egyik alkalommal, el akarta zavarni a haveromat, mert "az lett megbeszélve hogy ez nem egy partiház"

Hát azért messze volt a partitól...

Akkor egyszer zuhogott az eső, és én kinnt cigiztem a bejárati ajtó felett van egy kistető és az alá bújtam be az eső elől, ami pont az ablaka mellett van. Ő ezt úgy adja be a többieknek, hogy egész éjszaka cigifüstben kell lennie, nem bír aludni, amikor csak 1x vagy 2x történt meg.

Van egy barátnője, akinek azt mondta, hogy én rányomultam 1x, ami úgy történt, hogy amikor még jóban voltunk, el voltunk egy buliba közösen, ahonnan ketten jöttünk haza, és a szobájában folytattuk az ivást, kb ez történt, ott megöleltem,de utána tényleg soha semmi nem történt. De ezt terjeszti rólam.

Én is tudnék terjeszteni, mert már nem számolom hány pasi volt ott, akik nem sakkozni jöttek... de ő "szingli".

Mindegy nemtudom azon gondolkozom elköltözöm....

az a barátnője is kérdezgeti meddig tervezem itt lenni, mert kiadó szobát keres, ebből is tudom, hogy a barátnője miatt akar kitúrni.

Ezt olyan igazságtalannak érzem, és nem tudom megvédeni magam, meg már nincs mellettem senki...

Vélemény? Nem kéne hagynom magam nem? Mit tehetek ez ellen?



2018. aug. 10. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem azt mondom, hogy én vagyok a főnök a házban, de szerintem nagyobb a szavam. - ez már mutatja, milyen beképzelt vagy :D


Egyébként ennek a fele kamu, ilyen nincs. Csak azt lehet a másik ellen hangolni, akinek vaj van a füle mögött, nem hiszem el, hogy midnenki hülye, csak te nem.

2018. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

leírtam a hibáimat is, nem csak a jót.

Aki beképzelt, az a csaj, akit nem közelítenék meg akármilyen jól néz is ki. De mégis ezt állítja....

A sztoriban 1 szó sem kamu

2018. aug. 12. 14:49
 13/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen, hogyne lenne. Engem az öcsém édes kis barátnője akar kitúrni, visszagondolva már az első pillanattól fogva leszól, stb. és egyre durvábban. És csodálkozom, hogy a szüleim kezdetben nem védték, de mára elérte, hogy őt védik....

Régebben munkahelyen is jött egy bunkó fickó, kezdetben mindenki látta, hogy bunkó, de nem értem, hogy tudta az embereket lassan maga mellé állítani, én egyre rosszabban voltam vele, szerencsére már eljöttem onnan.

2018. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!