Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Eladnátok az új lakásotokat...

Eladnátok az új lakásotokat egy rossz szomszéd miatt?

Figyelt kérdés
Ott voltunk végig az építkezésen, teljesen új lakás, a mi igényeinkre szabva, kényelmes és szép lakás. Csak hogy a felettünk élő elviselhetetlenül hangos, és hiába szóltunk neki többször is, nem változik. Heti többször felzavar minket a hangoskodással, kialvatlanok vagyunk hónapok óta ez miatt. Egy nyugdíjas öreglányról van szó, aki egész álló nap otthon van és ahogy észrevettem, hiperaktív, reggel 6-tól este 10-ig pakol, takarít, bútorokat húzogat, nem normális. Próbáltuk megkeseríteni az életét, éjjel 1-2-ig nyomatjuk full hangerőn a tuctuc zenét, de semmi reakció. A többi szomszéd nem panaszkodik a felette élőkre, így csak nálunk van gond, nem a szigeteléssel. Már menekülök a saját lakásomból, ami a pihenésre, munkára, mindenre kihatással van. De mégis bennem van, hogy sokáig küzdöttünk ezért a lakásért és olyan jó lenne itt az öreglány nélkül, egy albérlet a nyomába sem ért egyik sem. Ti elmenekülnétek innen mindezek ellenére?
2018. aug. 21. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Nem mennék el emiatt. Nincsen rá semmi garancia, hogy máshol nincsenek problémás szomszédok. Látod, ti sem tudtátok előre, hogy ilyen lesz.


Jól emlékszem, hogy írtál már ki hasonló kérdést ezzel kapcsolatban? Ha összetévesztelek valakivel, akkor bocsi.

2018. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Én nem költöznék.

Füldugó, ha pedig több kérésre sem hagyja abba a felső szomszéd a hangoskodást, rendőrség.

2018. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez a harmadik társasház, ahol élünk, de eddig mindenhol jó szomszédok voltak. Egy átlag ember nincs otthon 0-24-ben és nem pakolja át a lakását heti kétszer, ez az öreglány zakkant, többen mondják. Még ha egy gyerekes család lenne felettünk, az is jobb lenne, mert a gyerekek legalább néha iskolában vannak, nem egész nap otthon.
2018. aug. 21. 10:39
 4/21 A kérdező kommentje:
A rendőrséggel az a baj, hogy nem merem az egész ház előtt felvállalni a vitát, főleg hogy nem zenét bömböltet, hanem hangosan jár, hangosan csapkodja a bútorait, reggel 8-kor klopfol - ezért a rendőrség nem röhög képen? Mit kezdjenek ők ezzel?
2018. aug. 21. 10:41
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Tegyél panaszt illetékesnél (gondnok, házkezelő, önkormányzati jegyző stb.)! Az önbíráskodás az ő malmára hajtja a vizet, ezért ezt ne tedd!!
2018. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Én költöznék. Az tuti:) Máshol is lehet szép otthont csinálni, normális közeggel.
2018. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A házkezelő lerázta annyival a hasonló ügyeket, hogy ez mindenkinek a magánügye, ő nem szól bele egyéni konfliktusokba.
2018. aug. 21. 10:44
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Én eladtam, igaz nem új lakás volt. Elég ha annyit mondok, hogy cigányok laktak fölöttem, és 0-24-ben dáridóztak, vagy üvöltöztek. Nem bántam meg az elköltözést, bár az új tulajt sajnálom kicsit. Ő nem kérdezte a szomszédságot, én meg nem mondtam.
2018. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Én felmennék hozzá, és ha szép szóval nem megy, akkor mehet határozottan, és keményen. Mehet a rendőrrel fenyegetés, a polgári per. Ha ez neki megéri, akkor tologassa csak a bútorait!
2018. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Családi házba lakok, nem tudom mit érezhettek, de laktam 2 napot lakásba, borzalom volt, arra ébredtem, hogy a szomszéd nézi a sorozatát. Én költöznék ha zavarna valami, az utcánkba sír mindig egy kisbaba már évek óta, pár éve azon drukkoltam, hogy legyen már idősebb és ne sírjon, ez ment 4 évig, aztán kiderült azóta 3. gyerek született már én meg még a legelsőnek drukkolok :D
2018. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!