Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Folyton leselkedő szomszéd lány barátságos eltávolítására ötletek?

Az én konyhám ablaka van merőlegesen a szomszéd lakás összes ablakára és az erkélyére, szóval ilyen “L” alakot képzeljetek el. Egy család lakik ott, van egy olyan 16-17 év körüli lányuk. Na kb két hete tűnt fel, hogy a csaj gyakorlatilag állandóan figyel az ablakból. Elég sokat vagyok a konyhában mert minden nap csinálok vmi kaját, plusz az a leghűvösebb helyiség a lakásban. A kiscsaj pedig megállás nélkül kukkol. Vagy az erkélyen áll, úgy csinál mint aki telózik, de közben folyton idepislog. A másik taktikája az mégjobb, olyankor a kisebb szobában, a kinyitott forgóablak mögött áll, picit széthúzza a reluxát és onnan figyel diszkréten, nagyon cseles. Látom, mert amikor odanézek, hirtelen mindig helyreugrik a reluxa XD Most átmenetileg itt lakik egy haverom is, neki is feltűnt már a dolog, hogy folyamatosan lesi őt is amikor a konyhában van. Én nem haragszom rá meg ilyenek, nem arról van szó, csak szimplán nem szeretem, ha bárki is kukkol. Többször is odanéztem már, jelezvén hogy látom, de nem nagyon veszi a lapot. Amikor már nagyon unom akkor behúzom a sötétítőt, de az sem jó, mert kinyírom azt a minimális légmozgást is ami amúgy lenne ebben az állat melegben :-D Nem akarok beszólni meg bunkózni vele, egyrészt mert ilyen félős, kis visszahúzódó csajnak tűnik, nem akarom megalázni pl szülei előtt se, másrészt amúgy sem stílusom az ilyesmi. Lenne valami jópofa ötlet, ami tuti nem sértő, de le lehetne állítani vele?

19/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: szomszéd, kukkolás, leselkedés, szomszéd lány

2018. aug. 24. 13:16  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Én a helyedben már biztos megfektettem volna :D

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/20Időpont 2018. aug. 24. 22:41 Privát üzenet
Csóváld meg neki a lompost, elmegy a kedve a további kukkolástól.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/20Időpont 2018. aug. 25. 12:15 Privát üzenet
Nem kell barátságosnak lenni - hacsak nem dugási szándékod van-, hanem meg kell mondani, ha még egyszer meglátod, feljelented a pitsába.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/20Időpont 2018. aug. 27. 10:11 Privát üzenet
Esetleg postaládára kiragasztott név alapján megkeresed és írsz neki egy üzenetet Messengeren (nem jelölöd be!!), amiben normális hangnemben, de határozottan megkéred, hogy fejezze be.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/20Időpont 2018. szept. 1. 20:07 Privát üzenet
Megoldódott a probléma azóta? Ha igen, hogyan?:)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 15/20Időpont 2018. szept. 1. 20:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek. A kevésbé komolyakat is, jókat röhögtem rajtuk. Szóval komolyan elgondolkoztam itt a mindenféle cseleken, egyszer-kétszer amikor itt volt az unokatesóm (lány) direkt mondtam neki hogy a konyhában dumáljunk, csak hogy lássa a csaj, de ez nem volt sikeres, ugyanúgy csinálta tovább utána. Aztán pár napja egyik este főztem, és észrevettem hogy megint kukkol az erkélyről. Azon voltam hogy beb.szom az ablakot de inkább egy hirtelen ötlettel felkaptam a pultról a tányér rakott krumplit, beleraktam egy villát, megfordultam, kinyújtottam neki a cuccot az ablakon, és a lehető legszélesebb mosolyommal megkérdeztem, hogy “kérsz egy harit?” Először csak bámult döbbenten, azt hittem mindjárt berohan, de nem, elmosolyodott és röhögtünk egyet az egészen, majd bement. Azóta nem kukkol (vagy csak én nem vettem észre) sőt már köszön is ha találkozunk, meg mosolyog meg minden. Szóval ja, szerintem rendeződött a dolog.

# 16/20Időpont 2018. szept. 2. 12:06 Privát üzenet

Nem lehet túl szép a lány ha nem fektetted még meg...

Szerelj fel függönyt

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 17/20Időpont 2018. okt. 23. 13:09 Privát üzenet

Nagyon jól reagáltál Kérdező! Élvezet volt olvasni! :D

Remélem azóta sem figyel...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 18/20Időpont 2018. dec. 25. 18:09 Privát üzenet
Kezd el verni a farkad

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.
# 19/20Időpont jan. 8. 19:02 Privát üzenet
Engem miért nem kukkol soha egyetlen szomszéd lány sem? :((((

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 20/20Időpont febr. 8. 01:24 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A szomszed lany folyamatosan át kopog kérni valamit egy szál bugyiban es egy melltartoban aksr valamit? Vagy csak melege van ebbe a nagy hőségben?
Ha nem köszön a szomszédunk (felnőtt) nekem (gyerek) akkor továbbra is köszönnöm kellene?
Miért piszkál a szomszéd srác azért, mert 17 évesen még nem volt barátom és mert még szűz vagyok?
Az lehetséges, hogy a szomszéd néni kedvel engem, miközben a férje meg utál? Hogy lehetnek ekkora különbségek párok tagjai között?
Valamelyik szomszéd elkezdett szemétkedni velünk? Ti mit tennétek a helyemben? Már a rendőrséget is hívtam, de egyelőre csak tanácsot kértem. Részletek lent:
Hogy lehet megértetni vele, erőszak nélkül? (hosszabb magyarázat lent)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!