Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Valakik akik Kanadában élnek, tudnának nekem mesélni az ottani életről? Privive is írhatnak!

Keress kérdéseket hasonló témában: Kanada

2018. aug. 28. 19:57  Privát üzenet  

A válaszok
Ooh ezt nekem is, ha BC-ben vagy!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. aug. 28. 20:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

British Columbia? Nagy fejtörést okozott :D

# 2/3Időpont 2018. aug. 29. 06:59 Privát üzenet
Pár napja Ontarioban vagyok külföldi részképzésen. 1-2 hét múlva már lesz fogalmam a dolgokról, írhattok nyugodtan

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. szept. 1. 13:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A munkaszerződésem szerint, heti három napot (3x8órát) dolgozom. Azt tudom, hogy a szabim ugyanannyi, mint a teljes munkaidőben. A kérdésem, a szabadság kiírásánál is heti három napot írhatnak ki?
Már van 2-3 éve nagyon nem jövök ki az egyik tanárnőmmel, sokszor veszekszünk, össze kapunk dolgokon, és ezt már nem igen tudom hogy rendbe hozni. Segitenétek? Tanárok is irhatnak nyugodtan.
Hogy irhatnák Tarja Turunenak?
Miért lett divat a külső alapján ítélkezés? Lányok válaszát várom. Fiúk is írhatnak.
14-20 évesek! (inkább lányok, de fiúk is írhatnak) Mi a kedvenc könyvetek?
Kanadában hány éves kor felett nagykorú egy ember?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!