Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kollégiumban be szoktátok...

Kollégiumban be szoktátok zárni az ajtókat éjszakára?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.
2018. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok kolis , de igen, mindenkeppen bezarnam. a kolis szoba kb olyan, mintha egy panel lakasod lenne ( mar abban az ertelemben, hogy tobb ajto nyilik 1 folyosorol), es az ordog nem alszik, meg akkor se, amikor te igen :P

zard be , az a tuti.

2018. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
95%
Mi alapvetően sosem zártuk be, nyáron sok szobának rendesen nyitva is volt az ajtaja éjszakára mert nagyon meleg volt. Viszont ha valami buli volt, akkor jobb volt bezárni mert néha betévedt valaki aki elnézte az ajtót.
2018. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi az utolsó válaszoló által említett probléma okán általában bezártuk. Lopástól meg ilyesmiktől abszolút nem kellett tartani szerencsére, de attól azért megkíméltük magunkat, hogy minden második hajnalban részegen dőljön be valaki az ajtón.
2018. szept. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is bezártuk.
2018. szept. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
800 fős koliban mindig zártuk, annak ellenére hogy be voltak kamerázva a folyosók.
2018. szept. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hárman voltunk a szobában, mikor mind a hárman vagy ketten aludtunk ott nem zártuk be. Amikor meleg volt a szobában, akkor kitámasztottuk, hogy legyen húzat.


De amikor én egyedül aludtam a szobában, akkor mindig bezártam.


Első kolis évemben más szobatársaim voltak, és akkor bezártuk az ajtót estére.

2018. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Blokkot és szobát is!
2018. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első sulim kolijában sosem zártuk, sőt... sokszor mi is nyitva hagytuk, hogy szellőzzön. Kis, 120 fős kollégium volt, mindenki ismert mindenkit.


A második kolim 800 férőhelyes volt, ott mindig zártuk az ajtót. Esélytelen volt mindenkit ismerni és mivel sok egyforma szint volt, ezért rendszeresen elő is fordult, hogy valaki mellé bedőltek az ágyba éjszaka... :D

2018. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindig zárjuk az ajtókat
2018. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!