Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az normális ha a szomszédnak...

Az normális ha a szomszédnak a férje megfolytogatott mert nem beszélek veluk tisztelettudóan?

Figyelt kérdés
a tisztelet nyílván nem kor fuggvénye, én 20 vagyok ők kb 50-60 évesek. Úgy beszélnek velem mint egy darab szarral az első perctől kezdve(új lakó vagyok az 5lakásos társasházban), ennek fejében énis ugyanolyan stílusban beszélek veluk,ami nekik persze nem tetszik. Első találkozáskor az első szomszéd leugatott, hogy miért nyitottam ki a kaput mert így kiment a kutyája, kérdeztem hogy be kellett volna jelenteni az érkezésem? azt mondja igen. ez vicc szerintem. Azóta valamelyik este megyek haza és 4en várnak a kapuba, a férje félre 'tolt' és ostoba hangsúllyal lecsitteg, hogy most ő beszél és ne akarjak magamnak rosszat mert megfog verni. Mondtam neki hogy nemérdekel a mondanivalója, először tanuljon meg normálisan beszélni, csak azt hajtogatta hogy megut. Mondtam neki hogy akkor ne csak a szája járjon ussön meg. Az esetről videofelvétel készult amit a rendőrségen felvettek jegyzőkönyvbe, aztmondták ha legközelebb ilyen van azonnal hívjuk a rendőrséget. Akkor azért nem hívtam mert 6an voltak ellenem.(késöbb kijött a maradék 2 szomszéd). Szerintetek mit kellene tenni ilyen helyzetben? normálisan biztos nemlehet veluk beszélni ezek után. Ti a "szép szavas elnézunk egymás mellett" vagy a "háborút" választatok?
2018. szept. 6. 15:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Te rettentő üldözési mániában szenvedsz. Talán kéne keresni egy szakembert, akivel kitárgyalhatod. Egyébként megjavíttatták már a távirányítós kaput? :)
2018. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem javították meg, azt is sérelmezték hogy megmertem kérdezni miért nincsen karbantartva? hamár ugye fizetem a közösköltséget
2018. szept. 7. 09:08
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, és ha újra támadna, legyen nálad gázspray és fújd telibe a képét. Vagy ha ügyes vagy, rúgd teli erőből tökön.
2018. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

jelentsd fel

vagy üss vissza legközelebb

mit kell félni pár 60 éves vén kcsögtől?

2018. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?Változott valami?
2019. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Dehogy is
2019. dec. 9. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!