Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Te elköltöznél ebben az esetben?

Te elköltöznél ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A jelenlegi lakhelyedtől 20-25 kmre lévő városba, azért mivel abba a városba tanulsz és dolgozol, így heti 6 napot kb biztos, hogy bejársz emellé több évre tervezel abba a városba maradni, viszont a családoddal nincs rossz viszonyod, bár a veszekedések folytonosak, nem durvulnak el, feltudnád tartani magad, de ,,gyengébben" kell élned, viszont több pénzt is tudnál keresni, plussz kiszélesedik a szociális életednek a kapuja.
2018. szept. 25. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen elköltöznék. Már az utazással töltött időt is megtakarítod. 25 km nem a világ vége hétvégén simán hazamehetsz családi ebédre.
2018. szept. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Jó önállósodni.

Bár 20-25 km nem táv, naponta is lehet járni ilyen távról dolgozni, iskolába. De biztosan kényelmesebb helyben. Meg ha mindig veszekedések vannak otthon, akkor én nem érezném ott jól magam.

2018. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit írtál, előnyösnek tűnik, de van ott még más tényező is. Albérletben, barátnál, kollégiumban laksz majd (aligha? Egyedül egy szobában (lakásban)? Milyen a környék (biztonságos, zajos stb)? Kosztolás: tudsz főzni? Minden nap nem lehet McDonaldsba járni. Vesd össze az előnyöket a hátrányokkal, mérlegelj és dönts.
2018. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én költöztem még úgy is, hogy párszáz méterre kellett csak cuccolnom. Nekem sincs rossz viszonyom az anyámmal, nekem is több pénzem maradt volna, de költöztem. Igaz már 6 éve, de nem bántam meg.
2018. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!