Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek, ha a lakótársato...

Mit tennétek, ha a lakótársatok folyton bejárkálna kérdés nélkül a szobátokba, amikor nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mit keresett a szobádban, hogy meg kellett várnia, hogy elmenj otthonról? És te honnan tudsz róla? Nem kötekedni akarok, csak kíváncsiságból :D Én a helyedben első körben őt kérném számon, hiszen ha csak nem szobatársak vagytok, akkor igenis maradjon távol a szobádtól. Ha ez nem használ, és mondjuk tovább tapasztalod az utólagos jeleit (?) annak, hogy a távollétedben bement a szobádba, akkor a lakás tulaját keresd meg. Így is elég macera idegen emberrel összeköltözni, de az már sok, hogy az otthonodban zárnod kelljen a szobádat, különben bejárkál ha úgy tartja kedve.
2018. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban írták, mindenféleképpen először az illetővel beszéld meg!


Mi 6-an (Én és 5 nő) lakunk együtt, 3 hálószobás (plusz a többi helység) helyen.

Nálunk alapból az a megszokott, hogy bárki bármelyik szobába bemehet.

Így nem tudok konkrét tanácsot adni, de szerintem az az alap dolog, hogy először vele beszélj és tisztázzátok le a szabályokat, és a miérteket.


20/F

2018. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!