Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet egész nap flexelni/k...

Mit lehet egész nap flexelni/köszörülni/fűkaszázni otthon?

Figyelt kérdés

Érthetetlen számomra.

Direkt azért költöztünk egy pici, üdülő övezetnek számító falucskába, hogy végre csend és nyugi legyen, ki lehessen ülni a kertbe beszélgetni, szundikálni, olvasni, akármi.

Hát nem lehet, mivel falu, annak rendje és módja szerint egész nap, minden nap szól a flex, a sikító, a fűkasza, az anyámkínja.

Értem, hogy néha elengedhetetlen, és bizonyos szintig természetes, na de egész nap, minden nap..???

Namost, a telkek zsebkendő méretűek, ~20 perc szokott lenni nekem a fűnyírás. A szomszédnak 3 óra!!! (ugyanakkora a két telek, ráadásul náluk nincs is mindenhol füvesítve) - mi a fenét lehet ennyit piszmogni ezzel? (Nincs semmi egészségügyi, mozgásszervi problémájuk)

A másik a flex és társai... elképzelni nem tudom, mi a túrót lehet egész évben minden nap flexelni otthon? A férjem amolyan ezermester beállítottságú, amit csak lehet, ő javít, csinál meg a ház körül, de az elmúlt 5 évben körülbelül ha kétszer nyúlt a flexhez... Akik egész nap nyomatják, azok tulajdonképpen mit csinálnak??

Milyen otthoni munkához kell ennyit zajongani? Ezeknek az embereknek saját maguknak soha nincs igényük egy kis csendre? Nem őrülnek bele ebbe? Miért jó ez?


2018. szept. 10. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
költözz tanyára, ott nem lesz talán ilyen gondod
2018. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1

Nem ez a kérdés.

Amúgy is, miért nekem kellene élhetetlen helyre mennem, mikor én tudok normálisan viselkedni, és nem zavarok másokat?

2018. szept. 10. 15:40
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

Tehát egy három órás dologtól ennyire kiakadtál?


Az a baj, hogy nagyon felkapott lett Csobánka, Nagykovácsi, többi hely és a hozzád hasonló lakótelepi észlények (én is laktam lakótelepen, ez egy bizonyos típusú emberre értendő) azt hiszik, hogy olyan egy falu, mint a mesében...

2018. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Tehát egy három órás dologtól ennyire kiakadtál?"

Ezt az egy sort olvastad el a kérdésből?


"a hozzád hasonló lakótelepi észlények"

4 éves korom óta nem laktam lakótelepen, de mindegy.


"azt hiszik, hogy olyan egy falu, mint a mesében..."

Nem hiszem, de az eléggé irreális nekem, hogy valakinek otthon annyi flexelnivalója legyen, hogy egy év majdnem minden napján reggeltől estig azt nyomassa.


Esetleg valaki a kérdésre is tudna válaszolni?

2018. szept. 10. 16:17
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
remélem azért faluról is be tudsz járni az alapítványi iskolába tanítani, ha már a munkatársaidat elengedte szabira a részeg igazgató
2018. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5

?

Ezt biztos, hogy ide szántad?


A KÉRDÉS ADOTT, ARRA VÁROK VÁLASZT, KÖSZÖNÖM!

2018. szept. 10. 16:36
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Hát mi azt nem tudhatjuk, lehet hogy lassan szereti nyírni a füvet, közben megáll, felnéz a fészbukra, telefonálgat, iszik egy kupicával, fáj mégiscsak valamije, mittudomén. Lehet hogy páncélszekrényt flexel szét vagy nyugdíjas és így érzi magát hasznosnak. Meg vannak ilyen emberek, akik egyszerűen nem viselik el, ha csönd van, mindig kell valami zaj nekik, tudod mint amikor valaki hazamegy és már nyomja is be a tévét.
2018. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem miért baj ha valaki 3 órán át nyírja a füvet. Ha egy kisebb faluban van mondjuk 300 ház és mindenhol csak napi 5 percet megy a fűnyíró (persze egymás után) akkor az már 1500 perc=25 óra. Vidéken sem csendes az élet. Fűnyírás favágás flexelés állatok hangja fúrás barkácsolás hangja...

Egy vidéki házat igenis karban kell tartani. Én se járatom mindig a gépeimet de nálunk se csak a madárcsicsergést lehet hallani. A falusi élet nem az amit Te elképzelsz.


Engem a szomszéd üdülőtulaj azért jelentet fel mert a kakasom hangosan kukorékolt. Mondanom sem kell hogy a szomszéd faluból átjött rendőr kiröhögte a városból vidékre szabadult kedves szomszédot. Ha normálisan beszélt volna a szomszéd talán levágtam volna a kakast de ezek után vettem még egyet.

2018. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Nappal egy bizonyos zajszintig teljesen megengedett, olyan törvény/jogszabály pedig nincs, hogy X időnél tovább tilos használni a fűnyírót, meg a flexet, szóval semmit sem tudsz tenni.


Inkább menj át, és segíts be neki, hamarabb készen lesztek :)))

2018. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Eggyel ez alatti kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..


Mi van, ha lakatos az illető, és azért flexszel egész nap?

2018. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!