Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más is egyre jobban utálja...

Más is egyre jobban utálja Budapestet?

Figyelt kérdés
A tömegnyomort, a zöld hiányát, azt, hogy marhára nem kap az ember jó boltellátottságot a tömegnyomorért, zajért cserében, a lakásban lakást, hogy nem fejlődik a város, hogy rossz a közbiztonság, hogy egyre több a szakadt, lecsúszott ember (akár mert ők is ide vándorolnak, akár mert süllyed az ország)....
2018. nov. 2. 11:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
70%
Én egy nagyvárosban élek, talán, ha fél évente Budapestre tévedek sokat mondok. Nekem az a fél nap is, amit eltöltök ott borzalom, fárasztó és alig várom, hogy haza érjek. A közlekedés, a tömeg... Biztos hozzá lehetne szokni, de én nem szeretnék. Annyiban jó, hogy minden van. Egy biztos, ha felköltözhetnék se tenném meg.
2018. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem csak Budapest, majdnem az összes nagyvàrosra igaz a világon.

Amiket te leírtál az alapján a nagyvárosi életmóddal van gondod, és nem konkrétan Budapesttel.

Nézzük pl Londont, én itt lakom, na itt nagy a tömegnyomor, a dugó, a zaj, és légszennyezettseg, és a nagy bevándorlás, noha nem vidékről, hanem külföldről, de nagy "szakadt, lecsúszott" embertömeget eredményez.

Közbiztonság is viszonylag jó Budapesten az Európai nagyvárosokhoz képest.

Azt javaslom, költözz az agglomerációba, vagy vidékre, mert ezek csak romlani fognak a következő évtizedekben.

2018. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát 2., nagyrészt egyet tudok érteni.



Neke célom minimum az agglomerációba, de inkább Nyugat-Magyarországra költözni, addig azonban nagy út áll előttem.

2018. nov. 2. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
én szeretem
2018. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Én már nagyjából megszoktam, sőt most kifejezetten furcsa hogy pl a Blaha aluljáró nincs tele hajléktalanokkal... Amúgy ami legjobban idegesít az az állandó feltúrások (ráadásul jobb se lesz), az hogy a bkv-n nem merek leülni, kocsival pedig sokszor csak araszolni lehet, a rossz levegőh és a tömeg.


Előnye hogy mindig van a közelben nyitva bolt, sok helyre el lehet menni. De jópár környéken biztosan nem laknék (pl fátlan utcában se)

2018. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Rossz levegő, rossz közlekedés, stb. Sorolhatnám...
2018. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én egyébként a levegőt egyáltalán nem tartom rossznak, érzésre se, szmogtérkép alapján pláne nem.



Ahol fatüzelés (és szemétégetés) van, ott ezerszer rosszabb.

2018. nov. 2. 13:12
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Én ímádom Budapestet. Újpesten lakom és egyáltalán nincs tömegnyomor, a boltellátottság szerintem szuper (közelben tesco, spar, obi, piac). Én tömegközlekedéssel járom a várost, nekem bejött.

Itt lakom több mint 20 éve és el nem költöznék másik városba.

2018. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Én is szeretem, de néha jó kiszakadni onnan. Inkább az emberekkel van bajom.
2018. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Én a város 16. kerületében lakom, errefelé rengeteg a zöld övezet. Ez a rész már kertvárosnak számít. Nagyobb a tisztaság a többi kerülethez képest, és több fejlesztés is megvalósult az elmúlt időszakban.

Viszont érezhetően sokan vándoroltak ide az elmúlt időszakban, főleg vidéki migránsok :D a kerület egy részén sok új ingatlant építettek.

Kezd tömeg lenni, de még mindig nem az a belvárosi zsúfoltság.

Én szeretni Budapest

2018. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!