Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki utálja még Budapestet?

Ki utálja még Budapestet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
én. 4 évig laktam fent, meg 5-öt ingáztam.
2018. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
54%
Jelen :D Egyszerűen nem bírom azt a pörgést, tömeget ami ott van
2018. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Én sem szívlelem ,bár nem laktam ott.
2018. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Alapítsatok facebook csoportot, ne rontsátok itt a levegőt. :-)
2018. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát nap mint nap lenne mit írnom oda.
2018. febr. 18. 20:58
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Sosem utáltam, de nem is szerettem (jópár évig laktam ott, különféle helyein). Vannak pozitív pontjai, de nekem túl nagy, a belváros főleg tömegnyomor és vannak pocsék részei... A budai zöldövezet és a hegyek bejöttek.


Átmenni sem jó rajta, nagy vízfej.

2018. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Én eredetileg vidéki voltam, és kellemesen csalódtam Budapestben.

Itt ha véletlenül le is tapossák a lábad, akkor is elnézést kérnek, és én még ennyi udvarias embert nem láttam máshol. Vidéken kb. anyáztak rendszeresen a tömegközlekedésen.

Hajléktalan mindenütt van, mást meg nem tudok felsorolni, amit miatt utálni kellene Pestet. Ha kocsival közlekednék, valószínűleg más lenne a véleményem, de direkt nem hoztunk autót, mert nem bírna az idegrendszerünk a dugókat.

2018. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A belváros fátlan, sűrűn beépített és emberekkel zsúfolt.

Kijjebb pedig sokhelyütt rossz a boltokkal ellátottság, a tömegközlekedés vagy nagyon rossz környék és ezek kombinációja.


Lehet menni programokra (bár szerintem a legtöbbünk ki se használja a lehetőségeket), de ugyahannyit kell időben utazni, mintnaz agglomerációból vagy mintha kisvárosból utazna be az ember a szomszéd nagyvárosba.


A legkülső, kertes övezetek egyórányira vannak a belvárostól, éjszakai közlekedés nincs sokszor. 17. kerületi ismerőseim ugyanakkor indultak haza programról, ha nem akartak éjszakaitól pl fél órát gyalogolni, mint az agglomerációban lakók.



Ami engem érdekel program, azok pont vidéken vannak. Ahova én járok helyek, olyanok vannak vidéken is, de eleve 40-60 perc tőlem, pedig nem vagyok külvárosi.


Mit szeressek ebben a városban? Azt, hogy zárt helyen vagyok egész nap?

2018. febr. 19. 09:01
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

És mit fogsz tenni?


A.) Változtatsz a helyzeten, és keresel egy nyugodtabb környéket, ahol jobban érzed magad?


B.) Elsírod a bánatod egy nyilvános fórumon, amitől nem fog több fa nőni a belvárosba, a külső kerületekből nem fognak hamarabb bejutni és a zsúfoltság sem fog csökkeni?

2018. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azért nyilván nem úgy működik, hogy egy egyedülálló otthagyja munkáját, iskoláját, rokonait és vidékre költözik.


Viszont nyilvános, névtelen fórumon kiömtheti lelkét, hogy tapasztalatot cseréljen.

2018. febr. 19. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!