Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az emberek nagy része miért...

Az emberek nagy része miért fél felvenni a telefont?

Figyelt kérdés

Csőszerelő vagyok, sokszor kapok lakás címeket a közös képviselőktől hogy valami baj van a fűtéssel. Kapok egy telefonszámot, egy címet, nevet és hogy mi a probléma. Ez úgy működik hogy felhívom a lakót, időpontot egyeztetünk majd odamegyek és javítok. A valóság az hogy azt tapasztalom hogy a telefonhívások 2/3-t soha sem veszik fel és nem is hívnak vissza. Volt akit 3 hónapig hívogattam heti egyszer. Pedig kicsöngenek.

(nem rejtett számról telefonálok mielőtt jönne a sok kárikittyom)


2018. nov. 17. 09:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Miért félne? :D

Szerintem nem veszik fel az ismeretlen szam miatt

2018. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nagyon sok ember nem vesz fel ismeretlen számot. Rejtett számot meg pláne. A sok telefonos marketing is biztos szerepet játszik benne.
2018. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl sok a reklám-telemarketing amit kapnak és ismeretlen számot ezért egyes emberek nem vesznek fel, vissza se hívják.
2018. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

1-2 hónap után pedig fröcsögve felhívják a közös képviselőt hogy a "mocskos csőszerelő nem csinálta meg".

Szerintem kimegyek Ausztriába, elegem van.

2018. nov. 17. 09:42
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a közös képviselővel, hogy az érintett lakóknak adja meg a telefonszámodat, és ők hívjanak fel időpontot egyeztetni.
2018. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ésszerűbb lenne, ha a lakónak megadnák a te telefonszámod és majd ők hívnak, ha nagyon zavarja őket szar fűtés. Én is pl utálok ismeretlen számot felvenni, ha nem várok senkitől semmi ügyben hívást, 99%-ban marketing szarsággal zaklatnak.
2018. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Telekommunikációs multinál dolgozok, nálunk sem divat felvenni az ügyfeleknek, pedig elég jellegzetes központi számról telefonálunk.

SMS-t kell küldeni ilyenkor az embereknek, hogy kerestem és milyen ügyben. Láss csodát, 70%-ban egy percen belül visszahívnak, 20%-ban még aznap, a maradék az, aki tényleg érdektelen.

2018. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Küldj SMS-t vagy kérd meg ilyenkor a közös képviselőt hogy dobjon be valamit a postaládába.
2018. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Privát számot nem veszek fel, sőt kinyomom.

Ha számomra ismeretlen szám hív és fel tudom venni felveszem. Ha esetleg nem tudom felvenni, nem hívom vissza, úgy vagyok vele, hogy ha fontos és nem marketinges akkor visszahív.


Szóval semmi köze a félelemhez. Egyszerűen csak olyan világot élünk, ahol marketinges telefonok tömkelege érkezik és az sem segít, hogy gyakran röppen fel a hír (főleg közösségi oldalakon) hogy telefonon akarnak csalást kezdeményezni.

Egyszerűen egyre bizalmatlanabbak az emberek.


Mellesleg a rendszerben is van némi bibi, ezt puszta jó szándékkal mondom. A közösképviselő, ha megadja a bajban levő lakó számát, igazán szólhatna az illetőnek, hogy majd te keresni fogod x számon.

Ha egyáltalán a lakó tud róla, hogy a kk kiadta a számát.

Segítőszándék, értem én. De azért ez így kicsit fura.

+ azt sem értem, miért nem mondjuk a névjegyed van kint a hirdetőn a lépcsőházban, hogy majd a lakó akinél probléma van, hívhasson ha akar.


Sok az olyan kk aki csak beleüti az orrát mások dolgába.

2018. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"igazán szólhatna az illetőnek, hogy majd te keresni fogod x számon."


Ezt nem fogja megcsinálni, nem ér rá vagy nem akar ilyen dolgokkal foglalkozni. Azt is próbáltuk hogy a lakók hívjanak fel, ez még rosszabb volt. Sokszor hétvégén este hívtak hogy menjek azonnal mert nem megy a radiátor megfognak fagyni.

2018. nov. 17. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!