Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyugodt városok itthon?

Nyugodt városok itthon?

Figyelt kérdés
Siófoki vagyok, születésemtől fogva Siófokon élek, nekem valahogy nem tetszik, nem tudom miért, de olyan nyugtalan, pörgős város, amit én annyira nem szeretek, pedig kisváros. Állítólag az ország Dunától keletre eső része sokkal nyugodtabb, a hétköznapok sokkal "lassabbak", stb, az emberek is sokkal kedvesebbek. Igaz ez?
2018. nov. 26. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kőszeg, Szentgotthárd
2018. nov. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Komló. Kihalt kis hely. Összesen maximum pár alkalommal van tömeg egy évben, de akkor épp ünnep van, persze csak a vároban.

Ilyen pl. a "Komlói/Bányász napok".

Nyugis hely. 16 éve unatkozom itt. :D

2018. nov. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerettem Siófokon lakni,nekem pont tetszett,hogy emberek között éreztem magam,és nem tök egyedül(most faluban lakom)és a környéken cigányok nem voltak,mint itt,és "parasztok" sem,hanem értelmes emberi beszédet lehetett hallani.mondjuk én a külvárosban laktam,és ott jó volt szerintem,csak a ház volt kicsi.Valahogy több volt ott az önbizalmam.Tudom ezek nem tartoznak ide,csak én meg azt kívánom bár Siófokon maradhattam volna,(a szüleim elváltak és eladták a siófoki házat :( ) ebben a faluban meg hangosabban a szomszédok szerintem,mint Siófokon voltak.meg ugye az állatok.de mindenki máshogy érzi magát gondolom ugyanazon a helyen is.Mondjuk a sulikba,ahová jártam Siófokon az emberek tényleg bunkók voltak összességében.Az igaz szerintem is. Bocs,hogy nem válaszoltam a kérdésedre rendesen,csak kikívánkozott most ez belőlem,mert szomorú vagyok.:(
2018. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül Kőszegen kötöttem ki. Nagyon nyugalmas, szép város, az emberek is valahogy kedvesebbek, mint Siófokon általában. :)
2020. febr. 5. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!