Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan védhetné meg magát egy...

Hogyan védhetné meg magát egy nő úgy, hogy még ne őt csukják le?

Figyelt kérdés

Nekem az jön le, hogy a támadót elengedik, akkor is, ha konkrétan nemi erőszakot követett el, de ha te védekezel, téged lecsuknak.


Rettentően leromlott a környékünk, munkásszálló is költözött a közelbe, drogosok telepedtek meg és a kisebbségi lakos is egyre több.



Csak a gázspray legális (ami nem paprikaspray), de az állítólag gyenge, plusz fogalmam sincs, hogyan veszi elő és használja az ember ilyen helyzetben.


2018. dec. 5. 09:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ha nem akarsz kocsival menni, együtt menni másokkal vagy harcművészetet tanulni, akkor valóban nincs mód, a válasz a kérdésedre az, hogy SEHOGY.
2018. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
63%
Úgyis mindenre van valami kifogásod.
2018. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
47%
Kezdem azt hinni, hogy ez a tegnapi kesztyűs kérdező :D
2018. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

És én vagyok az agresszív, ok.



Kesztyűs kérdésre nem emlékszem, de igen, szoktam ide írni kérdéseket, és?



Miért biztonságosabb az autótól gyalogolni, mint a villamostól?



Amikor dolgozok napi 9 órát, tanulok, háztartást vezetek, sportolok, akkor számít a kötött, sőt, útvonalam nagy részén zárt pályás villamos időnyeresége, amin tanulok, de agyhalottul fáradtan se okozok balesetet.



Örülök, hogy a gyakorin rajtam kívül mindenki okosabban oldaná ezt meg.



Akarhatok másokkal menni, de hogy?

Béreljek fel egy látásból ismert lakót, hogy elém jöjjön a sarokra? Ahol be kell kanyarodjak az utcába?

2018. dec. 5. 12:59
 25/34 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt sosem értettem: ha lenne elérhető megoldás, akkor nem panaszkodnék, mert magamtól alkalmaznám és nem állna fenn a gond.
2018. dec. 5. 13:16
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem te vagy akinek 3 vagy 4 OKJ-a van, és egyikkel sem tud elhelyezkedni?
2018. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Amúgy de, ha látszana a nickem, nem kellene rákérdezned sem.

És?

2018. dec. 5. 13:30
 28/34 A kérdező kommentje:
Tudom, miért nem képzem magam, miért vagyok ennyire gyökér és miért nem költözök a 20 milliót érő, csak irodának eladható lakásból egy harmada akkorába egy jobb környékre.
2018. dec. 5. 13:32
 29/34 A kérdező kommentje:
Vegyek egy legális hatóanyagú gázspray-t, lesz esélyem időben alkalmazni, a támadó nem fordítja ellenem, elég erős, lesz lehetőségem elmenekülni, ha rendeltetésszerűen használom, nem csuknak le?
2018. dec. 5. 13:55
 30/34 A kérdező kommentje:

Azért a gyakori mentalitása olyan, hogy az jön le, én tehetek arról is, hogy leromlott nálunk a közbiztonság.



Egyre kevesebb a rendőr, idetelepítettek egy munkásszállót, ideköltözött egy csomó roma származású ember egyébként is, a Hős utca környékén meg rendőrök razziáznak, így több más városrész mellett hozzánk járnak át belőni magukat.

Ezek miatt heti szintű a balhé, rongálás, attrocitás, üvöltözés és egyéb.

A házunk környéke totál kihalt, az esetek többségében úgy megyek haza, hogy üres az utca (aminek alapesetben örülnék).

Úgy ezekről én tehetek? Én hívtam ezt a népséget vagy mi?



Én tehetek arról, hogy a munkahelyemnél IS útfelújítás van?

Hogy fizetőssé teszik?


Máshol azért ekézik az embert, mert autóval jár, jaj, környezetvédelem, itt az ellenkezője miatt?



Ha a sarkon túl lenne parkoló, akkor hívjak fel valakit, hogy álljon el a ház elől, én akarok oda parkolni?



Mindenről én tehetek? :D

2018. dec. 5. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!