Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan védhetné meg magát egy...

Hogyan védhetné meg magát egy nő úgy, hogy még ne őt csukják le?

Figyelt kérdés

Nekem az jön le, hogy a támadót elengedik, akkor is, ha konkrétan nemi erőszakot követett el, de ha te védekezel, téged lecsuknak.


Rettentően leromlott a környékünk, munkásszálló is költözött a közelbe, drogosok telepedtek meg és a kisebbségi lakos is egyre több.



Csak a gázspray legális (ami nem paprikaspray), de az állítólag gyenge, plusz fogalmam sincs, hogyan veszi elő és használja az ember ilyen helyzetben.


2018. dec. 5. 09:57
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Engem is irritál az itteni hurráoptimista, mindenért a kérdező a hibás mentalitás. Más kérdéseinél is felfedezem és irritál.



Akkor te melyik megoldást választanád és MIÉRT?

Azért érvekkel legalább dolgozzunk.

2018. dec. 5. 14:39
 32/34 A kérdező kommentje:

Nem az én kérdésem. Tudom, így nem elhihehető.

Írj privátot mindkettőnknek, a stílus is el fogja árulni.

2018. dec. 5. 14:58
 33/34 A kérdező kommentje:

De beleolvasva látom, őt is ekézitek rendesen.


Nekem amúgy nincsenek ínyemre ezek a programok.

2018. dec. 5. 15:00
 34/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha reagálok valamire, amire reagáltam, azt törlik, de a reagálásomat nem.
2018. dec. 5. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!