Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédok miatt nem tudok...

Szomszédok miatt nem tudok aludni hol kell feljelentést tenni kinél?

Figyelt kérdés

Évek óta az úriember egy kicsit gyagyás mindig hajnalba jön rá fűrészelés favágas takaritas lomtalanítás szóval minden olyan dolog ami zavaró

Egy hónapja most az van h kutyájuk folyamatosan felkelt ugat ugat ugat elkezdi hajnal 2től és 8kor hagyja abba és ez nálam egész jól behalatszik nem lehet tőle aludni. Bocsi 5 :37 van ha nem tudtam volna fogalmazni vagy ha valamit elírtam de segítsetek!! :(

Még nem szóltam nekik emiatt mert minden szomszedunkkal jóba vagyunk. De ez már nagyon zavar h felkeltenek.


2018. dec. 14. 05:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Hogy szerzett kutyát, ha ennyire hülye megnevelni?
2019. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem neveli. Nem foglalkozik a kutyával.
2019. jan. 5. 00:33
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, azt látom, de hogy a francba mertek neki kutyát adni?
2019. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Kutyát a legkönnyebb szerezni! Nem mindenki vesz méregdrágán tenyésztőtől, találja az utcán, rásóz egy ismerős egy kölyköt az ivartalanított kutyája szaporulatából, megörököl valami rokontól, stb.

2019. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!