Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen egy idegennel együtt élni?

Milyen egy idegennel együtt élni?

Figyelt kérdés
Jövő évtől valószínűleg meg kell osztanom a lakást egy valakivel. Introvertált vagyok eléggé, kicsit tartok tőle, milyen lesz. Ha van tapasztalatotok, mesélnétek? Lány vagyok, így az is érdekelne, hogy milyen, ha egy idegen férfi a lakótársad. Nem kellemetlen?
2018. dec. 28. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Miert nem lanyt keresel magad mellé inkabb?? De te tudod. Am majd megszokod mast nem tehetsz.
2018. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Erre nincs válasz, mert konkrét pasi függő.

Lehet egy kocka, aki egész nap gépezik. Lehet egy csajozós, aki nőket visz fel. Lehet homár. ...

2018. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, szerintem egy lánnyal több gondom lenne. Mind kígyók tudunk lenni, rivalizálás, pasizása... nem szeretnék valami p*csát kifogni.
2018. dec. 28. 22:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiderül. Alapvetően szar. Hiszen idegent kell kerülgetni ha wcre mész, ha fürdesz, ha konyhában vagy. Idővel jönnek a bajok hogy nem takarít, vagy pont többet akar takarítani. Meg eszi a kajád, stb.


Legrosszabb az amikor vendég jön hozzá aki neked főleg idegen, mégis el kell viseld. Barátnő, barát, családtag, anya, apa.


A szülők főleg idegesítőek. Volt olyan Lakótársam akinek a szülei konkrétan keféltek a fürdőben, hangosan mint az állatok. De igazából annyit nem szólt előtte a srác, hogy bocsi feljönnek.


Vagy szintén izgi amikor a barátnő állít be este 11-kor és nekiáll kényes hangon nyavajogni a napjáról. Te meg hallgathatod ha akarod, ha nem. Vagy csak be ülnek a konyhába estére. Te meg vagy hajnalig fent maradsz vagy éhen mész ágyba. De néha még szarni se lehet elmenni.


Amúgy introvertált kockákkal relatív nyugis. Viszont ott meg az lehet gáz, mikor egész nap otthon van, nyitott ablaknál fűt a klímával aztán te fizeted a több 10 ezres villany számla felét.


Szóval szar.

2018. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
A legjobb lakótárs egy normálisabb, 24/48-ban dolgozó személy!
2018. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak kettőtöktől függ, és hogy mennyire vagytok hajlandóak kompromisszumokat kötni. Rugalmasnak kell lenni, kicsit alkalmazkodni, néha elnézőnek lenni, máskor meg határozottan rendre tanítani, ha elszalad vele a ló.


Ha mindketten érett felnőttként tudtok viselkedni, akkor nem lesz baj, és jól fogjátok kezelni a súrlódásokat.

2018. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen véletlenszerű a dolog. Általánosságban úgy vettem észre, hogy minél összejárósabb az illető a barátaival, annál rosszabb, mert akkor állandóan odahordja őket a lakásba és idegesítő. Férfival szerintem is nagyobb esélyed van, hogy nem fogsz mellé.
2018. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Haverokat noket az is hazavisz. Nekik is van eletuk.
2018. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NE oszd meg a lakást senkivel, ilyen k_urvaegyszerű.
2019. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Nekem 3 lakótársam volt egyszerre, szerencsére én normálisakat fogtam ki, és egyikkel se volt különösebb probléma, de még így is rossz volt. Kényelmetlen állandóan kerülgetni egymást, várni a wc-re, fürdőre, összefutni a konyhában... Illetve én nagyon depressziós korszakomat éltem akkor (illetve élem még mindig), és szinte biztos vagyok benne, hogy minden nap hallották, ahogy a szobámban bőgök.
2019. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!