Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecen tényleg, olyan...

Debrecen tényleg, olyan rettenetes hely mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem tudom hogy miket terjesztenek Debrecenről:D felvilágosítanál, kérdező?
2019. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Budapesti vagyok (sajnos) és én kifejezetten jókat hallottam Debrecenről.

Egy volt kollégám is debreceni és olvasgattam is a városról, már csak azért is, mert villamosfan vagyok.

2019. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. Voltam.



Talán az, hogy az ország vízfejűsége miatt kevés a lehetőség.

Ha nem így lenne, szerintem én már rég nem lennék budapesti, hanem valamelyik 20-50 ezres városban élnék.

2019. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem rettenetes, de nem is olyan nagyszám, mint aminek sokan tartják...


Az ismerőseim véleménye Debrecenről (akik csak max pár napot voltak ott): - ohh Debrecen nagyon szuper és szép hely..


Én ott éltem egy ideig és: A Nagyerdő elkerített parkos részében semmi extra, nyáron tömegnyomor. A másik felében este: qrvák, erőszakolások, drogügyletek bonyolítása stb.. hívtuk is egyszer a rendőrséget mert vki segítségért kiáltozott folyamatosan...


A város külrészei ipari szekciókkal tűzdelt (kivéve a gazdag negyed).


A főtér nem nagy szám, van egy két kifejezetten ronda épület.


A piactér felé olyan mint egy szellemváros.


A közlekedés (autóval) itt a legborzalmasabb, ennyit nyomorogni a pirosban...


Egyetemi része meg olyan, mint ha Londonba lennék...több vegyes vágottat látni, mint magyar diákot.


A levegő jó szennyezett, a víz minősége meg szinte kritikán aluli, aki jót akar magának, inkább vesz máshonnan származó csapvizet... De erről elvileg vmi publikációt is közzétettek a nyilvánosság felé.


Nem tudom miért, de az egész város bűzlik szinte nonstop...lehet vannak bajok a szennyvíz elvezetéssel.


Az emberek viszont roppant kedvesek és segítőkészek. Nem olyanok mint itt délen, azaz nem bunkók.


Szerettem az ottani Auchan-t, jó fejek voltak az eladók, mindig adtak extra zacsit meg pontot. Nagyon jó leárazások is voltak ebben, összehasonlítva más Auchan-okkal.


0-24-es a Tesco, ami egy pluszpont.


Malomparki zöldségpiacon nagyon jó ár-érték arányban árulják a zöldségeket.


Szóval nekem a debreceni életben a bevásárlás könnyedsége (közel egyhelyen sok multi: Auchan, Aldi, Lidl...) és, hogy sok jó dologhoz hozzálehetett jutni viszonylag olcsón. Csak ki kellett tapasztalni, hogy mikor hol mit érdemes venni. Kisvárosokban drágább ilyentéren a megélhetés. De viszont Pesthez képest olcsóbb, és még annyi emberrel se kell megküzdeni. Munalehetőség is bőven akad. A tömegközlekedésről nem tudok mit mondani, engem nem hat meg a villamos. Vannak elvétve szép helyek, kevésbé zsúfolt terek, viszont ha az összképet nézem, tényleg semmi extra. Szegeden legalább jobb a forgalom, nagyobb tere van. Pécs legalább nem egy laposság. Budapesten több szórakozási lehetőség van... Szval tényleg semmivel nem több mint ezek.

2019. jan. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolsónak azért mondanám hogy nincs büdös és nem kell sokat várni a dugóba mi kocsivál 10 perc alatt eljutunk az Árpád tértől a Csokonai gimiig.

Vannak jobb és roszabb helyei de szerintem nem olyan rosz. A nagyerdőn szerintem nincs tömegnyomor de ki mikor ment oda.

2019. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt megkérdezted már Miskolcról, a következő "rettenetes" városod melyik lesz?
2019. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 09:51


Esztergom

2019. jan. 11. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!