Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely Venezia? Tényleg...

Milyen hely Venezia? Tényleg olyan csodálatos és lenyűgöző, mint ahogy szinte mindenki mondja?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Valóban olyan szép. Rengetegen vannak. Szűk kis sikátorok. Könnyen el lehet tévedni.

A csatornák miatt büdös van egy picit, de nem vészes.

2012. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagy embertömeg (főleg nyáron) elviselhetetlen, maga a város tényleg szép.
2012. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, és tényleg lenyűgöző, én 5-ször voltam. Ha ügyesen csinálod, akkor a tömeget is ki tudod kerülni, ha az nagyon zavar, bár 100%-ban nem lehet elkerülni, de láttam én a Szent Márk teret úgy, hogy egy teremtett lélek nem volt rajta, nappal.
2012. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 wapo ***** válasza:

Ott élni vagy túristaként?

Régi patinás város, az óváros, az új részén túrista nincs is. Minek menne olyan mint bármelyik európai nagyváros.

Az ó rész a csatornák miatt büdös, rengeteg a túrista. A régi nem ritkán több 100 éves házak még ha modernizálva vannak is elég kényelmetlenek. Sűrűn vannak, magánszféra nem nagyon van, egymás szeme, füle hallatára élnek. De olaszok, nekik ez természetes. Aki úgy költözik oda annak zavaró lehet. Persze ha valami főúri kastélyban laksz. Bár azok ma már nagyrészt szállodák.

Szűk kis utcák. Könnyű eltévedni, nehéz odatalálni valahová.(postás nem lennék az fix) Vagy a vizen mész(tartsál fenn csónakot ami nem olcsó, fizess taxit ami szintén drága) akkor gyalogolsz. Se bicikli se robogó, autó meg pláne. Max az óvároson kívül. (Bérelj garázst vagy parkolóhelyet)

Az árak a túristák miatt drágábbak mint máshol. Kivéve az új városrészt. De mivel nem tudod hazahozni a nagybevásárlást így macerás.(többek között két tele szatyorral nem férsz el az utcán :))


Tehát szép hely, de nem igazán élhetö a mai igények szerint.

2019. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!