Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni erőszakos, én...

Mit lehet tenni erőszakos, én pénzemet beosztani akaró szomszédság ellen?

Figyelt kérdés

Földút van az utcánkban, és ez érthető módon az embereket nagyon zavarja.

Az önkormányzat az aszfaltozás felét fedezné, a másik felét a lakóközösségnek kell összedobnia.

A helyzet meg olyan egyszerű hogy én nem szeretnék beleadni, mert nekem igazából mindegy hogy most földút vagy aszfaltos út van-e. És alapvetőrn nem vagyok eleresztve anyagilag. Mást terveztem ezzel a nem kevés pénzzel.

Viszont most közellenség vagyok az utcában. Már megkaptam hogy vegyek fel hitelt ha nem tudom kifizetni, meg hogy fizessem majd az autóikon keletkező károkat mert az én hibám lesz.


Mit kezdjek hogy végre befogják a szájukat?


2019. jan. 14. 13:48
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
Bocs, a 7-esnek ment.
2019. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg az röhej, hogy egy ember miatt szív az egész utca!
2019. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%

Velem ugyanez történt meg csak gázvezetékkel. Nekem semmi szükségem nem volt gázra. Mondtam hogy ha kell nekik gáz akkor vezessék be, fizessék ki, oldják meg, nem érdekel.

Lényeg hogy ne hagyd magad kérdező.

2019. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk a nyaralónknál említette ezt a szomszéd, mert ő télen nem tud rendesen bejárni a sz*r kocsijával, ugyanis helyi. Mi egyébként akkor is tudunk, pickupunk van, de nem sokar járunk ott télen. És szintén ezzel jött, hogy akkor most be kéne fizetnünk nekünk... én őszintén megértelek, én megfogadtam, hogy kerülni fogom, b*szogasson mást a hülyeségével. Eladni nem szándékozzuk, nekünk pedig jó így és őszintén nem értem, hogy miért akarja ő beosztani a mi pénzünket, ráadásul a probléma főleg őt érinti.
2019. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom hogy sirjak vagy nevessek...

Az en hazam elott is evekig csak foldut volt, szoval tudom milyen erzes.

Megnoveli a haz erteket? Es ha nem szandekozom eladni akkor mi van?

Akinek annyira kell, az fizesse a kerdezo reszet is.


Es mifele birkatorveny van Magyarorszagon? Komolyan az emberek rohannak fizetni sajat zsebukbol egy kozut felujjitasat? Ti normalisak vagytok???

Bezzeg utanna nem szurna szemet senkinek a polgarmester uj autoja meg nyaraloja igaz?

Es gondolom nem par tizezer forintrol lenne szo.

Ha en fizetek az ut felujjitasaert akkor az ut egy darabja az enyem lesz? Vagy vegyek fel hitelt a semmire?

Erdelyben lakom, itt kozutat maganszemely semmilyen szin alatt nem ujjithat fel. Pedig sok helyen es sokan akartak volna.

anonymousreview60

Rohadtul nem ugyanaz a sajat lakasodra kolteni, vagy az elotte levo utra amihez jogilag semmi kozod.

Ha Orbán nem fizeti ki az útalapból, akkor neked/nekem/nekünk kell.

Ennel nagyobb marhazagot reg olvastam. Nem csoda hogy a kormany hulyenek nezi az embereket, ha azoknak egy resze tenyleg az.


#1`voltam.

2019. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos nem fizetnék közút felújtásáért.
2019. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Én se fogok. Fizetek elég adót. Az arra van.
2019. jan. 14. 17:53
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Így van.
2019. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
38%
Anno a mi utcánk is földút volt. Balatoni település szőlőhegy, de csak állandó lakosok laktak már ott. Az önkormányzat közölte kérdésünkre, hogy az utca aszfaltozása hét év múlva esedékes. Megkérdeztük lehet-e ezen gyorsítani? Ha felét álljuk lehet. Nos az utcának nem volt kedve még hét évig hányásban közlekedni ezért összedobtuk a pénzt. Itt is volt egy illető aki nem akart fizetni, összedobtuk az ő részét is, habár nem örültünk a dolognak. Viszont cserébe szép normálisan aszfaltozott úton járhatunk nem szügyig merülve a sárba. Az összeg kb. egy százas volt per fő. Persze az utat az is használja aki nem fizetett bele semmit. Mi elfogadtuk, hogy vannak smucig emberek, akiknek nem számít a közösség ahol élnek.
2019. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Na látod én ilyen smucig vagyok. Mert tudom jól hogyha nekem kéne valami akkor mindenki más szintúgy tenne a fejemre. Ilyenkor betalálnak. De mikor megkértem őket hogy egy rohadt számot olvassanak le nekem az elektromos berendezésen, akkor csesztek segíteni.
2019. jan. 14. 18:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!