Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni erőszakos, én...

Mit lehet tenni erőszakos, én pénzemet beosztani akaró szomszédság ellen?

Figyelt kérdés

Földút van az utcánkban, és ez érthető módon az embereket nagyon zavarja.

Az önkormányzat az aszfaltozás felét fedezné, a másik felét a lakóközösségnek kell összedobnia.

A helyzet meg olyan egyszerű hogy én nem szeretnék beleadni, mert nekem igazából mindegy hogy most földút vagy aszfaltos út van-e. És alapvetőrn nem vagyok eleresztve anyagilag. Mást terveztem ezzel a nem kevés pénzzel.

Viszont most közellenség vagyok az utcában. Már megkaptam hogy vegyek fel hitelt ha nem tudom kifizetni, meg hogy fizessem majd az autóikon keletkező károkat mert az én hibám lesz.


Mit kezdjek hogy végre befogják a szájukat?


2019. jan. 14. 13:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
74%

Hülyeség egy házat és egy lakást ilyen szempontból egymáshoz hasonlítani, és értéknövelésről zagyválni, mert míg lakást szoktak cserélni az emberek, házat azért az ember általában már egy életre vesz. Úgy meg aztán éppen mindegy, hogy növeli-e valami az értéket, vagy nem, ha nem akarja eladni.


Az pedig totál nonszensz, hogy közút felújításáért a lakosoknak kelljen még pluszban fizetni. Mi van veletek, hogy ezt normálisnak érzitek?

2019. jan. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul fogalmaztál a válaszadáskor.


Nincs rá sajnos.

1000Ft se?

Annyi sem. Sajnos szegény vagyok.


Ha tetszik jó, ha nem pofa lapos.


Aki zargat, hogy vegyél fel hitelt, mond meg neki, hogy ő meg vegyen egy számítógépet a közösségnek, hogy legyen min mindenkinek netezni. Ja, nem telik rá? Kezek széttárva.

2019. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
83%

#22, Egy ut elkeszitese eleg nagy osszeg, es erre az allam ad penzt az onkormanyzatoknak.

Par szazezer forint alig oszt vagy szoroz, nemhogy a koltsegek fele lenne.

A polgarmester szepen legombolta rolatok azt a penzt.

De ha nektek megerte naivnak lenni, hat egeszsegetekre.

En inkabb varok mint hulyenek nezzenek.

2019. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!