Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni erőszakos, én...

Mit lehet tenni erőszakos, én pénzemet beosztani akaró szomszédság ellen?

Figyelt kérdés

Földút van az utcánkban, és ez érthető módon az embereket nagyon zavarja.

Az önkormányzat az aszfaltozás felét fedezné, a másik felét a lakóközösségnek kell összedobnia.

A helyzet meg olyan egyszerű hogy én nem szeretnék beleadni, mert nekem igazából mindegy hogy most földút vagy aszfaltos út van-e. És alapvetőrn nem vagyok eleresztve anyagilag. Mást terveztem ezzel a nem kevés pénzzel.

Viszont most közellenség vagyok az utcában. Már megkaptam hogy vegyek fel hitelt ha nem tudom kifizetni, meg hogy fizessem majd az autóikon keletkező károkat mert az én hibám lesz.


Mit kezdjek hogy végre befogják a szájukat?


2019. jan. 14. 13:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Szoval ha nem fizetek ugyanazert a dologert 2x akkor smucig vagyok. Hat legyen...
2019. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
28%

Az időért fizettünk mem az útért. Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy ez burzsuj környék és senki nem rokkant bele egy százasba. Nekünk megérte, hogy a tervezettnél előbb lett utunk. És kérdező fordítva ülsz a lovon, ha te nem akarsz segíteni a többieknek, akkor ne várd, hogy ők segítsenek neked.

Nálunk nagyon jó a viszony a szomszédok többségével. Évek óta sem a villany sem a vízszerelésért nem fizetünk, mert van az utcánkban víz és villanyszerelő is és nem fogadnak el pénzt. Az is jó, amikor úgy ér haza az ember, hogy el van takarítva a bejárata elöl a hó vagy le van nyírva a fű. Cserébe mi is segítünk amiben tudunk.

2019. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%
22. De ugye utolsó eljutott hozzád is a komment, hogy amíg neked egy 100-as semmi pénz, a kérdezőnek nagyon nagy kiadás?
2019. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
10%

Ez az ő egyéni problémája. De a mai világban aki normálisan dolgozik az hülyére tudja magát keresni. Csak általában büdös a munka.

Egyébként az utca feltételezem ki fogja perkálni nélküle. Mindenki fizet öt vagy tízezerrel többet és kész. De én sem zárnám a szívembe az olyan embert aki helyett nekem kell fizetni. Ugyanis az út előnyeiből a kérdező is részesülni fog.

2019. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, az, hogy ki tud valaki valamit fizeti, más helyett még nem jelenti azt, hogy ki is akar.


Erre a buta vagy témára nem igazán tudok mit reagálni. Magyarországon ma egy kőműves, asztalos, ács, hülyére keresi magát. Normális egyetemi szakok elvégzésével is jól lehet keresni az árakhoz viszonyítva. A probléma ott kezdődik, hogy mindenki irodában akar ülni és papírt tologatni. abból tényleg nehéz normálisan élni. A lehetőség mindenkinek adott. Egy normális szakmát még az is ki tud tanulni, aki szerénybb körülmények közül jön. csak sírni egyszerűbb.

2019. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
84%
Oké, a mai "Mindenki milliókat keres ma az országban, ha nagyon AKAR." közhely elpuffogtatása megtörtént. Köszönjük emese.
2019. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

"Az hogy valaki ki tud valamit más helyett fizetni nem azt jelenti hogy ki is akar"


Pont ezt mondom én is. Ha nekik kell valami miért én fizessem? Nekem nem kell a beton.

2019. jan. 14. 23:04
 28/33 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ne fizess kérdező, de vagy ne használd az utat, vagy fogadd el, hogy nem leszel a szomszédok szeme fénye.
2019. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
71 százalékos attól, hogy te lusta, vagy béna vagy pénzt keresni attól még lehet.
2019. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy a közalkalmazottak helyzetével? Na és a minimálbért keresőkével? És azzal, hogy nem lehet mindenki asztalos, burkoló, villanyszerelő, autószerelő? Hm?
2019. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!