Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha választhatnátok hol élnétek...

Ha választhatnátok hol élnétek szívesebben: Budapest, Győr, Veszprém, Székesfehérvár, Kecskemét vagy Miskolc?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 18:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%
Veszprem a fő kedvenc, aztán Győr. A többi városban sak nagy szüksêg esetén laknék.
2019. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Veszprémben mi az ami tetszik Győrrel szemben?:)
2019. febr. 15. 00:18
 13/28 anonim ***** válasza:
29%
Gyor a legelhetobb magyar varos.
2019. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

Mindnek megvan a varázsa.

Budapestben engem a nemzetközi reptér vonz, mert szeretek utazni, emellett sok barátom lakik Pesten. Sok a múzeum, az is bejön.

Győrnek szép a belvárosa, meg Bécs könnyen elérhető, és Bécset is imádom.

Miskolcon közel a Bükk, lehet túrázni, sok a látnivaló a városban is, tömegközlekedés kb. a legkulturáltabb a felsoroltakból.

Székesfehérvárnak csak a történelmi belvárosa tetszik, de az nagyon, plusz lakik itt barátom, és jó pont, hogy Pest könnyen elérhető.

Veszprémről ugyanazt tudnám írni, mint Szfvárról, csak innen Pest helyett a Balaton érhető el könnyen.

Kecskemét az egyetlen, amit nem ismerek, meg az Alföld nem annyira vonz, de alapvetően ami 50 000-nél nagyobb város, ott mind elvagyok.

2019. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
Az elmúlt hónaokban rendszeresen járok Miskolcra, és, a felsoroltak közül csak Kecskemétet nem ismerem, de Miksolc lekörözni a többi várost fényévekkel.. persze, csak az tud így gondolokdni, aki nem rózsaszín ködben él. Miksolc Magyarország egyik legélhetőbb városa.. sokkal többet érdemelne, mint ahol most van.
2019. febr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
Mit esztek veszprémen? Itt élek és szerintem Mo.legrosszabb városa..
2019. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
#16 nekem a belvárosa tetszik, bár csak rövidebb ideig voltam ott, de pl. az a domb, amin régi romok vannak, lenyűgöz, imádom a történelmet.
2019. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%

Mi Pécsről költöztünk Debrecenbe - őrületes különbség Debrecen javára. Nem is értem, hogy hogy lehet ennyi különbség két magyar nagyváros között?

A kérdésre válaszolva: Bp.-nálam kimarad. Győr, Kecskemét, Fehérvár, Miskolc, Veszprém a sorrend.

2019. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%
#18 kifejtenéd a különbséget? Én Pécset imádom, kb. annyira, mint Szegedet, Debrecen viszont valahogy nem fogott meg a múzeumát leszámítva (én vagyok a nem-Alföld-rajongó, szóval ez szerepet játszhat, bár Szegedet ennek ellenére is...)
2019. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

# 18


Nem egészen értem a sorrendet, ha elejét Pécs és Debrecennel kezded, utána Győrrel a felsorolást, akkor ezek szerint szerinted Debredcen és Pécs jobbak is mint Győr? :)


Egyébként a városok közül én voltam mindben, tehát lehetőleg olyan írjon róluk véleményt, aki legalább egy napot eltöltött valamelyikben vagy élt is ott, mert megnézni fényes nappal vagy szezonban egy (pl.) Siófok is nagyon jó, élni meg nyilván teljesen más. :)


Pl. Kecskemét is jópofa, de mikor szomba este éttermet kerestünk és semmi nem volt nyitva az annyra nem tetszett nekem.

Többi hely közül meg Budapestet ismerem még jobban, többiben is voltam mind, de nem töltöttem ott napot/estét/éltem ott, hogy átfogóbb véleményem legyen.

2019. ápr. 7. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!