Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha választhatnátok hol élnétek...

Ha választhatnátok hol élnétek szívesebben: Budapest, Győr, Veszprém, Székesfehérvár, Kecskemét vagy Miskolc?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 18:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

18 vagyok. világos: felvázoltam, hogy nekünk igazából Debrecen jött be, mi ezt választottuk és nem bántuk meg.

De utána oda írtam a kérdésben szereplő városok sorrendjét.

(Debrecent önszorgalomból tettem be, és "versenyen kívül" szerepeltettem...)

Ha nem voltam egyértelmű, akkor bocsesz!

2019. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

19- ha valóban érdekel a különbség Pécs és Debrecen között szívesen kifejtem, de nem ez a kérdés témája, és nem akarok ezzel itt tolakodni...

Esetleg priviben?

2019. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%

14-es: Megértem, hogy Budapestben pl a legnagyobb vonzerőt a repülőtérben látod.

Mi pont ezért költözünk Debrecenbe: emberléptékű, és a reptér egyre jobb - és nekünk ez az egyik legfőbb szempont:

[link]

Sajnos a többi vidéki város ezt nem tudja, és egy ideig nem is fogja tudni.

2019. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Én nem igazán értem repülőgép miért olyan fontos szempont. Ha valaki tényleg nagyon sokat utazik megértem, de én fél évente repülök max. Vagy 3-4 havonta.


Akkor meg -számomra- és legtöbb ember számára is nem szempont, hogy 1 órát kell vonatozni előtte pl. Székesfehérvárról Bp-re vagy Miskolcról Debrecenbe.


Belvárosból kijutni a reptérre szintén kb. 1 óra (busszal).

2019. ápr. 7. 23:18
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a repülőmániás, túl gyakran én se utazom (évi 6-7 alkalom), de egyrészt akkor is jó, hogy nem több óra hazajutni (ahol most lakom, oda taxival nekem fél óra), másrészt szeretek kimenni repülőket nézni csak úgy minden ok nélkül is. A debreceninek nincs olyan nagy forgalma (bár ott még nem jártam a reptéren, de szívesen megnézném egyszer).

A MÁV-ot ismerve én repülőhöz nem mernék vonattal menni...

2019. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

25-ös: a 23-ban linkeltem egy reptéri menetrendet, ami jelenleg elérhető. Láthatod, hogy Moszkvától Barcelonáig, Tel-Avivtól Párizsig szinte minden fontos hely elérhető Debrecenből. Számomra mégis a londoni és a müncheni napi járatok a legvonzóbbak, mivel rengeteget kell utaznom. Most annyi idő alatt vagyok Londonban, mint amennyi idő alatt anno Pestre értem. És legtöbbször előző este már fel kellett menni, mert jellemzően hajnalban vonattal nem lehet elérni egy gépet...

Iszonyú sok időt pazaroltam el, amit így meg tudok spórolni. És nyaraláshoz sem utazunk Pestre, mert mindenhova el tudunk menni repülővel Debrecenből - legfeljebb - Európán kívülre - Münchenben át kell szállni.

Szóval számomra meghatározó szempont egy közeli, működő reptér.

2019. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
69%
Ezek közül talán Bp., de leginkább PÉCS!
2019. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Pécs!
2019. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!