Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszéd kihívja rám a...

Ha a szomszéd kihívja rám a rendőrséget és nincs csengőm, akkor mit tehetnek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 21:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval jobban jársz ha beengeded őket :D
2019. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2019. márc. 4. 22:12
 13/24 anonim ***** válasza:
69%
Hát én annyit röhögtem a kérdésen és a válaszokon, hogy nem jut eszembe semmi, mit tehetnél! :D
2019. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%
Főleg ezen: Ajtód van? Kopognak. Nincs? Akkor simán bemennek. Vagy valami ilyesmi. :D
2019. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer rám is rám hívták a rendőröket. De mire odaértek, úgy tettem, mintha nem is léteznék. Zörögtek, börömböltek, kiabáltak... Semmi válasz és teljes síri csend, vak sötét... Elmentek. És ennyi volt.
2019. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nálunk volt, hogy hangos zene miatt (ami kilóméterekkel arrébb is hallatszott) többször is kijöttek a rendőrök, tárva nyitva volt a kapu, de nem jöttek be egyszer sem. Pedig hivtam is őket, hogy jöjjenek igyanak valamit, de akkor sem jöttek. :DD

ilyenek miatt nem mehetnek be csak úgy.. :D

2019. márc. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintetek is a kérdező és a válaszolók csak egymást hülyítik és nem is komoly a kérdés? 😀😀
2019. márc. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17 - gyk-n van olyan hogy komoly kérdés? :D még egyet se láttam.
2019. márc. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Éppenséggel az én válaszom valós. Egy cseppet azért komplikáltabb a sztori, bolond nő hívta rám, olyan helyen laktam átmenetileg ahol életvitel szerűen nem lehetett volna tartózkodni (üzlethelyiségben laktam szívességből, meredek volt). Előtte nem sokkal ment haza egy ismerősöm, akivel egy picit tényleg hangosan nevetgéltünk a vége felé. Én lefeküdtem ezután aludni. És egyszer csak azt hallom, hogy verik a rácsot és üvöltenek, hogy rendőrség, kinyitni. Azért összefostam magam egy picit. :D Felhívtam a tulajt és ő javasolta hogy ha nagyon nem mennek el, szóljak, odajön tisztázni engem (éjfél tájt... négykor keltem amúgy hogy dolgozni menjek). Addig játszottam a tetszhalottat míg halottam hogy rendőrök azon tanakodnak hogy hát nincs külsérelmi nyom, lehet nincs is itt senki. Szerintem az mentett meg, hogy belülről is feltettem a lakatot a kinti rácsra.

És igen, ez egy igaz történet. Rohadt vicces így utólag, de ettől még komoly. (:

2019. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A Tengerész ***** válasza:
100%
Szóval kerítés, kapu zárva, csengő meg nincs te meg ordíttatod a zenét, mert mindenki más le van szarva aki nem te vagy. De azért be vagy szarva a rendőrtől. Ne aggódj, a rendőr nem fog betörni hozzád ezért. A bunkóságot meg nem büntetik.
2019. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!