Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a magyarokról, akik nem tudnak magyarul (mert szlovákiaiak)?

Figyelt kérdés
A testvéremnek félig szlovák és félig magyar a felesége, de csak szlovákul tud beszélni. A szülei sem beszélnek egyáltalán magyarul, pedig az apja magyar, de már ő is Szlovákiában született. Van, aki például hazaárulónak tartja őket?

2019. márc. 9. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

8. A kérdező azt írta a vastag betűs részben, hogy azokról a MAGYAROKRÓL mit gondolunk :/ És szerintem egy ilyen ember nem magyar.

És amúgy felőlem annak vallja magát, aminek akarja, de én nem tekintem magyarnak, ha még a nyelvet se beszéli..

Amúgy meg nem értem, miért csak én lettem 0%-ra lepontozva, amikor az 5. válaszoló is pl. ugyanazt írta, mint én, csak más szavakkal :D

2019. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg nem értem, miért csak én lettem 0%-ra lepontozva, amikor az 5. válaszoló is pl. ugyanazt írta, mint én, csak más szavakkal :D"


ÁCSI!


Nem. Egyáltalán nem azt írtam. Óriási a különbség az én kommentem meg a tiéd között (bár senkit nem pontozok fel és le, meghagyom a "nézőközönségnek"). Te lebutítottad arra az egészet, hogy aki Szlovákiában születik az szlovák, aki Magyarországon az magyar. Nálam ilyen szélsőséges megfogalmazásról szó sem volt...

2019. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Feladta az identitását, ez az ő döntése. De azért ennek örülni nem kéne, hacsak nem sz.rsz magasról a saját nemzetedre/hazádra.
2019. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!