Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudnék elköltözni faluból?

Hogyan tudnék elköltözni faluból?

Figyelt kérdés
Elegem van a falusi letbol, semmit nem lehet csinálni, unalmas itt az élet, fiatal vagyok, gondolom nem vagyok egyedül ezzel, Városba szeretnék mindenképpen , egyedül nehéz..
2019. ápr. 3. 21:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De csak akkor ha csaj ha nem akkor......
2019. ápr. 4. 19:18
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akkor, 100-szor keményebben kell dolgoznod, tanulnod, élned minden napjaidat.
2019. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem faluból mentem, de a procedúra ugyanaz, mint városon belül. Ha saját házad van, eladod, és az árából veszel egy lakást a kiszemelt városban. Esetleg hitellel kipótolod. Ha albérletben vagy szülőknél laksz, akkor szimplán keresel egy albérletet az adott helyen. A cuccaidhoz bérelsz teherautót, vagy megkérsz egy ismerőst.


Ha nem mész nagyon-nagyon messzire, akkor azonnal nem kell munkahelyet is váltani. Pár hónap ingázást ki lehet bírni. Mikor "letelepedtél", akkor keresel helyben valamit.


Elsősorban elhatározás kérdése. Nyugodt lehetsz, hogy távozáskor nem fognak a falu határában feltartóztatni, és visszatoloncolni.

2019. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
35km??az elég mesze
2019. ápr. 14. 19:18
 15/15 anonim ***** válasza:

Kell egy kis ismeretség bárhogy mész...

Készpénzre is szugseged van , teljesen mindegy hogy fiú v lány, bár a csajoknak könnyebb.

Hol laksz és milyen munka erdekell?

2019. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!