Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek elköltözni?

Figyelt kérdés

Párom nagyon nagyon lelkes az összeköltözés kapcsán. Én félek otthagyni özvegy édesanyámat. Húgom még otthon lakik, de valahogy édesapám halála összekovácsolt minket.

Szeretem a párom, és fantasztikus ajánlatot kaptunk. A korban is benne vagyunk. De féltem anyumat.

Ezt hogy élték meg mások? Mindenkinek ilyen nehéz?



2019. jan. 2. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Anyád özvegy, eddig elbírt két gyerekkel. Szerintem ne féltsd, kemény csaj. Majd látogatjátok őket.

32/f

2019. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Anyukád is van esetleg véleménye?
2019. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem azért nevelt fel ésesanyàd

hogy legyen valaki aki élete végéig àpolgatja.

Boldog felnött nöt akart nevelni.

Ha te feladod az életed öt hagyod cserben.

Hiszen miért küzdöttek olyan hosszu evekig a szüleid h felneveljenek

ha semmire se viszed az életbe.

2019. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HA nem bírsz felnőni, az elég nagy baj. AZ csak kifogás, hogy édesanyád sajnálod.

Édesanyád felnőtt nő, nem a férje vagy. Ráadásul nem is marad egyedül.

2019. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!