Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha elvikeg elköltözni készül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvikeg elköltözni készül, akkor miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy élettérsam. Szerinte a kapcsolatunk a jelenlegi állapotában nem ér semmit, a pénzre hivatkozva pedig azt mondta, elege van (szerinte fél éve ő tart el, mivel 2 hónapig ő fizette a lakbért és a rezsit). Rendben van, menjen el. Támogattam is benne, mondtam, hogy menjen. Nem sírtam, nem kérleltem. Kérdeztem, hogy próbált találni? Hívott már fel valakit? Azt mondta igen. Mivel már volt ilyen "elköltözése" (nem ment el, csak mondta), ezért szemét módon megnéztem a híváslistáját és ott csak az apja meg családtagok voltak. Akkor miért mondja, hogy elmegy?
2019. febr. 20. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudunk többet erről a dologról kicsit ha részletesebben írnál arról is miért fizette 2 hónapig a lakbért rezsit? Miért gondolja hogy féléve ő tart el? Esetleg nincs annyi kerested? Vagy nincs munkád? Lehet hogy ebben a dologban szeretné ha közösen állnatok mindent csak nem kommunikaltatok erről így az ilyen esetekben is az történik hogy az egyik megunja lelep. Megkell beszélni erre mi nem tudatjuk a választ! Ülj le vele és beszélgessetek.
2019. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert lusta,határozatlan,és döntésképtelen.És nem akar egyedül lakni,egyedül lakbért fizetni.
2019. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Minden baja van velem. Kirúgtak, aztán ő állt két hónapot. Aztán pedig munkábaálltam újra.


De nem is az a baj, hogy el akar menni. A kapcsolatunk enélkül sem valami jó. Az a baj, hogy azt mondta keres, de a híváslistájában nem látszik, hogy telefonált volna. Előfizetéses, korlátlam beszéddel, tehát tuti nem szorul más teéefonjára. Csak ezt nem értem, hogy miért csinálja. Ez játszmázás? Ijesztget?

2019. febr. 20. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ijeszteget, több mint valószínű érdemes lenne leülni megbeszelni mert rajtunk keresztül nem fogod megtudni a problémáját veled.
2019. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, mi a baja. Beszéltünk. Nem keveset. Csak ezt az egyet nem értem, de nem mondhatom el, hogy turkáltam a híváslistájában. Azért jogosan lenne mérges.
2019. febr. 20. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél? Vele lenni vagy nélküle?
2019. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen vele. Hiába lett ilyen, szeretem még. És tudpm, hogy lehet jó együtt.
2019. febr. 20. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:

De mièrt játszmáztok egymással? Ha vele akarsz maradni, akkor mièrt nem lehet ezt megmondani? Hagyod elmenni, sőt, támogatod az elhatározásában, pedig nem azt akarod. Valószínüleg ő sem azt akarja, csak próbálkozik, hátha kicsikar belőled valami olyan reakciót, amiből azt èrezhetnè vègre, hogy szereted.

Beszèljètek meg a problèmákat, őszíntèn! Ès azt hogy lehetne rajta változtatni. Ha tudtok, ès akarjátok is a kapcsolatotok rendbe hozását, akkor tegyètek meg. De ne játszmázzatok!

2019. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. Én őszintén állok hozzá
2019. febr. 21. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!