Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is illetlenség,...

Szerintetek is illetlenség, ha valaki megérkezik hozzátok és az autóból dudálgat?

Figyelt kérdés

Nyugis, külvárosi környék a miénk. Nem tudom, nem érzem magam kényesnek, de szerintem a bunkóság netovábbja az ilyesmi.

Nagy illetlenségnek tartom, ha az illető még arra is lusta, hogy a valagát megemelje és kiszálljon a kocsiból, hogy megnyomja a csengőt. Főleg hogyha férfi létére egy nőhöz megy el látogatóba. Na nekem nem lenne bőr a képemen...

Úgy vélem, nem kell az egész utcát duda szóval fel lármázni, hogy tudjanak mások is az érkezéséről.

Valamilyen szinten szerintem ez is elég sok dolgot árul el az illető jelleméről.

Több ilyen ismerősöm is van és jellemző az életvitelükre a hanyagság, folyamatos panaszkodás meg a szétszórtság.

Már egy csomószor el lett mondva ismerősömnek (szépen, nyugodtan kérve), hogy ne így jöjjön, de még ő sértődik meg, hogy kikéri magának akkor többet ide se jön.

Csak engem zavar az ilyesmi vagy másokat is?

32/F



2019. ápr. 27. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég primitív, az kétségtelen...
2019. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem. Van hogy meg sem hallom, mivel a duda nem csengetésre való, és nem is szűröm ki az utca zajából. Viszont még ismerősöm is van olyan, akiknél nincsen csengő, hát oda vagy dudál vagy besétál. Az első megoldás mégiscsak jobb.
2019. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu. Én úgy oldom meg ezt, hogy DIREKT nem megyek ki, így egy idő után megunja, és bejön.
2019. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha drága autóval jön menő ha olcsó autóval akkor egy suttyó csóró magamutogató proli. Ennyi a véleményem.
2019. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Bunkóság, meg valahol önellentmondás van benne, hogy személyiségi jogok, mivel A, nem mindenki akarja tudni, hogy megjött Menő Manó, ugyanakkor; B, ha meg beszólna egy ilyennek az ember, akkor meg neki állna feljebb.
2019. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság. Főleg, hogy ma már mindenkinek a fülére van ragadva a mobil. Érdekes, vezetés közben megy a messengerezés, érkezéskor meg nem tud bepötyögni két szót, hogy "Megjöttem parasztok"?
2019. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Ilyenkor ki kell menni és szólni kedvesen hogy mizu?

Mikor mondja hogy nem hozzád jött akkor mondani hogy, dehogynem, hiszen dudáltál hallottam, az egész utca hallotta.

2019. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre a viselkedésre az illetlenség a legenyhébb kifejezés. Én minimum bunkóságnak aposztrofálnám.
2019. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 imnard ***** válasza:
100%
Szerencsére hozzám nem jönnek ilyenek, de ha már ekkora telefonmániában szenvednek egyesek, miért nem csörgeti meg azt, akihez érkezett
2019. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!