Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Véleményetek szerint egy...

Véleményetek szerint egy irodában illetlenség levenni a cipőt és zokniban esetleg mezitláb dolgozni?

Figyelt kérdés

Doldogztam olyan helyen is, ahol mezitláb szaladgáltak az emberek meg olyanon is, ahol rászóltak akárkire, aki kibújt a cipőjéből, hogy ezt egy irodában ne tegye.


Nektek mi a véleményetek; illetlenség cipő nélkül dolgozni?



2019. márc. 4. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem illetlenség, akkor inkább a cipő levétel után húzzon föl egy papucsot.
2019. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Egy lazább back office jellegű munkánál teljes okés. Ott azonban nem, ahova ügyfelek járnak.
2019. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nők nyáron eleve mezitláb vannak a szandálban. Vihetsz valami vállalható kinézetű papucsot, nem kell zokniban vagy mezitláb szaladgálnod a padlón.
2019. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Még lazább helyen is lábszageregetés ellen valami lábbeli csak kéne.
2019. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem otthon van! Ne vegye le a cipőjét.

Basszus csoda h nem döglök fel az asztalra ha ugy tartja kedvem vagy teszem fel a patáimat

Vonaton utazók akik leveszik azok is gusztustalanok basszus

2019. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Hát, ha valami szőnyegekkel és kendőkkel borított hippi kommunában dolgozol, akkor alap, hiszen ott nyilván mindenki mezítláb van.

De egy irodában, egy rendes munkahelyen szerintem illetlenség, abszolút nem higiénikus, és nagyon gáz.

Eleve mert zavar másokat, másrészt pedig minden koszt felszedsz, olyan tiszta hely nincs, ahol a padlón nem gyűlik a por vagy a többiek cipőjéről az anyag.

Én amúgy még nem dolgoztam ilyen luxus helyen, ahol az ember nyugodtan elfeküdhetett mezítláb, és nem kellett mondjuk futkoznia meg lépcsőznie meg stb...

2019. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Gusztustalan dolognak tartom, én is szólnék érte, ha főnök lennék. Na jó, egy ápolt, kívánatos, fiatal női dolgozótól esetleg elnézném. :)
2019. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Én le szoktam venni. Kolléganőm is. Mindkettőnknek van bent papucsa. Ügyfelek is szoktak jönni, eddig egyik sem ájult el.

Amúgy szőnyeg van a konyhán és a mosdókon kívül mindenhol.

Van, amikor csak simán zokniban teszem meg a 3 lépést a nyomtatóig meg vissza.

2019. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Egy volt kollégám is előszeretettel mászkált zokniban az irodában, néha a másik szobába is úgy ment, de ha messzebb volt dolga, akkor felvette a cipőjét. Minket nem zavart, alig járt arra valaki rajtunk kívül.
2019. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem semmi illetlenség nincsen ebben.


Persze ne tolja egész nap mezítláb, de papucsban, zokniban simán oké. Nekem még tetszik is, ha egy munkahely kicsit otthonosabb és nem csak egy személytelen dolog ahol kötelező lenned.


Persze ez is olyan, hogy az iroda konténerben eszembe nem jutna cipő nélkül lenni, de még otthon a panelban sem szeretek az ócska linóleumon. Ezzel szemben irodában padlószőnyegen kifejezetten kellemes.

2019. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!