Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez nem illetlenség, bunkóság?

Ez nem illetlenség, bunkóság?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk a barátommal, néhány hónapja lakótársat kaptunk a másik szobába. A tulaj rokona. Eddig a tulaj lakott itt héba-hóba, de most ő jött állandóra.


A problémám, hogy mostanában úgy csinálja, hogy mikor fürdök, ő a szobája ajtaját kinyitja, aztán mikor kijövök, rohan egyből be a fürdőbe. Amúgy a szobaajtókat mindig csukva tartjuk, de mostanában mindig kinyitja mikor fürdök. Mivel a fürdő kicsi, és semmi tartó nincs ott, törölközőben megyek be és jövök ki. Meg amúgy is elég párás lesz minden, nem lehet megtörölközni rendesen. De ezzel ne is volt, baj, de így ogy nyitva az ajtaja és nekem ott vezet az utam a szobája előtt egy szál törölközőben... hááát...

Na meg az, hogy ő nem dolgozik, semmit nem csinál, egész nap itt van. Barátom dolgozni megy minden reggel, én egyetemre. Szóval ha mi fürdünk, akkor utána már aludnánk. De ez... kezdem azt hinni hogy direkt csinálja. Eddig mindig egymást váltva fürödtünk a barátommal. Meg figyeltük, hogy ha egyik nap hamarabb megyünk fürdöni, akkor ő is.. ha később akkor ő is.Aztán most meg az van, hogy nyitva az ajtaja és kb. készen létben várja, hogy beronthasson.

Ennek mi értelme? meg az hogy tudja hogy törölközőben vagyok, és akkor nyitva hagyja az ajtót... meg mi van ha csak kijöttem egy percre vmiért a fürdőből, ő meg beront oda?

Mindig akkor lesz neki sürgős fürödni, amikor valamelyikőnk megy...hozzáteszem büdös mosdatlan szaga van így is, belengi az egész lakást.

Ugye szerintetek sem normális dolog ez?



2014. márc. 4. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Fura alak, az biztos :)
2014. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
dugna
2014. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek el. Én nem tudnék olyan albérletben lakni, ahol van mégegy albérlő! Borzasztó lehet!
2014. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Perverz lehet, nem szeretnék vele lakni!
2014. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

A törölközős dolgok azért nem olyan vészes. Strandon, uszodában többet is látnak belőled.



Nem tudtok lakótárs nélküli lakást bérelni?

2014. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Biztos a párás fürdőben szeret fürödni, utánatok. Mert akkor meleg van. Bocsi, de a kákán is csomót keresel, a szerencsétlen nem nyithatja ki a saját szobája ajtaját?? nem mehet utánad fürödni? Ha zavar, hogy lát téged egy szál törölközőben, akkor vegyél fel pizsamát. Nálunk pl. az ajtón van akasztó, lidlis, nem ragasztós, azon vannak a pizsamák, egyéb ruhák és nem mászkálok itthon sem törölközőben, hacsak nem az a cél, hogy ledobjam valaki előtt.
2014. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Végülis ez a strandos dolog igaz :D

Sajnos nem tudunk még költözni, köt minket a szerződés, júniusig maradunk, addig marad a hideg háború. Én próbáltam nyitni felé, kedves lenni, beszélgetni, ő meg köszönni ne tud.

Nem érzem kötekedésnek amúgy, felőlem legyen nyitva az ajtaja, csak ő mindig csukva tartja, sőt, szorul az ajtó, de ő még jól be is nyomja,aztán mikor fürdök, hirtelen meg sarkig nyitva kell lennie. Szeresse akkor a párás meleg fürdőt, de barátom után is ugyanolyan meleg, nem kell kettőnk közé trollkodni, és berohanni mint egy ovis. Akasztó ide vagy oda, vizes testre nem tudom felvenni a pizsim, meg nem is akarom, eddig nem volt gond ezzel hogy gyorsan törölközőben bemegyek a szobába.

Amúgy ez csak egy asok közül, a legjobb amikor nem húzta le a szarát, és kénytelen voltam rászólni, hogy ugyanmár 22 éves pasi létére húzza már le maga után... szobánkba is bejárkál.

Én elnéző meg türelmes vagyok, de tökre úgy érzem, hogy direkt szenyózik velünk.

Szóval várok tippeket is, hogy törjünk borsot az orra alá :D

2014. márc. 4. 11:09
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Nos, elsőre azt gondolnám, hogy szeret meleg fürdőben fürdeni, ezért várja meg míg ti végeztek. Vagy pedig akkor akar fürdeni amikor ti, mert tudja, hogy utána aludtok, és nem akar zavarni. Esetleg szégyenlős, és azért megy utánatok (és nem előttetek), nehogy rányissatok amikor ő van bent. Ilyenre tippelnék elsőre, de mivel több körülményt is írtál, ezért ezeket kizárnám.

Mert mint írtad eléggé érzéketlen, koszos buta alak, ami rögtön ki is zárja mindkét pontot.


Amire gondolok, hogy rajta van a kangörcs. Azért nyitja ki a szoba ajtaját, hogy lásson törölközőben. Amit azért meg is értek, mert hiába a fenti strandos megjegyzés, azért egy töröközővel betekert nőben van valami iszonyatosan szexi :) Bár azt nem mondom, hogy ugyanezt tenném a helyében, mert perverz nem vagyok. Viszont szerintem van oka annak, hogy utánad használja a fürdőt. Recskázás vagy ilyesmi. Nem szoktál bent hagyni a fürdőben ruhát vagy szappant, ilyesmit? Mert lehet, hogy arra megy rá, aztán utána meg könnyít magán.


Amit tennék a helyedben. Valahogy becsempészném a barátomat, hogy a srác csak azt lássa, hogy te használod a fürdőt. Aztán utána rohanna be, és a barátoddal találná szemben magát, ami elég kínos lenne neki :)

Vagy: vegyél egy olyan fürdőköpenyt, ami takarja mindenedet, lelóg a talpadig. Ha abban mész el előtte, akkor nem lesz mit néznie rajtad.

2014. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Javítás: "...kizárja mindhárom pontot."

Hiányoztam suliból amikor a számolást tanították.

2014. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De igen bunkóság, viszont ha nem szólsz, akkor ez nem fog változni. Üljetek le egyik este hárman és beszéljétek meg, hogy mivel ti ketten dolgoztok, ő meg egész nap otthon van, ezért legyen szives ne akkor fürdeni, amikor ti, vagy legalább előttetek csinálja, ne kettőtök közt. Egy fürdőköntöst még szerezz be és meg is van oldva a gond.
2014. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!