Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha egy fura, hajléktalannak...

Ha egy fura, hajléktalannak tűnő alak ül egy padon közterületen/parkban, akkor az ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 19:39
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
89%
Undok, rossz kérdés! Ha segíteni nem tudsz/nem akarsz, ne zaklasd! Volt hasonló élményem! Nő létemre munkásruhában voltam - nem piszok, hanem mosott, de foltos volt - lakásfelújítás közepette. Elfogyott valami és kimentem hátizsákkal vásárolni. Cipekedés közben leültem egy padra, néha a könyökömre támasztott fejjel. Páran meg is bámultak, de két rendőr igazoltatott is. Na hát az nem volt egy épületes élmény! Főleg amikor a Vágány utcán több hasonló kinézetű emberrel vártuk a buszt. És megint igazoltattak! Mit mondjak remek volt szabadkozni, hogy nem vagyok hajléktalan és csak vásárolni voltam.
2019. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
figyelmen kívül lehet hagyni. ha elkezd kötekedni, mutogatni magát, hányni-fosni-hugyozni nyilvánosan, akkor lehet rendőrt hívni, mert ezért el lehet vitetni bárkit
2019. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
36%
Meg kell kérdezni, hogy ett-e már ma és segíteni, ki hogy tud.
2019. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
87%

Úristen vannak ilyen emberek xd.

Zavar a látványa , ne nézz ra bazzeg.

Semmit nem ártott neked , de te már zavarnad el a ra*ba.

Eszem meg áll.

2019. máj. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem troll kérdés (csak pár kommentet olvastam el); előttünk egy hajléktalan banda ül sokszor a padon a ház előtt. Ott alszanak, bagóznak, isznak, beszélgetnek, néha utánad szólnak, hogy kérnek a cigidből.


A szemetet széthagyják, ahova mennek ált hemzsegnek a csótányok.


Még meg is akartam kérdezni a kérdezőt, hogy nem ugyanott lakunk e, mert én is fel akartam hívni a közös képviselőt.

2019. máj. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%
Nekem sem nyújt jó látványt a kérdésed, letörölhetlek?
2019. máj. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%
#25 Nem tudsz olvasni? A kérdésben leírt hajléktalan nem ház közelében volt, hanem parkban/közterületen, és szó szoros értelemben nem csinált semmit (legalábbis a kérdés alapján). Ha csinál valamit ilyen hajléktalan, akkor érthető, hogy zavarónak tartod, de ez a kérdés nem erről szól....
2019. máj. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
Attól félek hogy tényleg komoly a kérdés. Semmit, ha ennyire sérti a kedves lakók és a te közérzetedet hogy ott van, akkor a legtöbb amit tehetsz, hogy segítesz neki amiben tudsz, illetve békénhagyod, mert pontosan ugyanannyi joga van ott lenni mint neked.
2019. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
23%
Kádár jellegű embert szavazz meg, és reméld,hogy megválasztják. Akkor nincs munkanélküliség,és utcán alkohol+cigi fogyasztás 0-24ben, meg padon alvás,meg kéregetés piára,meg cigire... Már csak egy ilyen ember kell...ja meg gyakorlat a számára,azért a szavazat kell bőven,a sok bolond már megvan hozzá,akik szavaznak.
2019. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!