Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgást ajánlotok ez...

Milyen mozgást ajánlotok ez ellen a telibe sz*rt alak ellen? Kép alul

Figyelt kérdés

Szóval elvileg tök normális a testzsír százalékom, nincs rajtam felesleg, az a normál viszont sikeresen így oszlott el( a bordáim kint vannak a szarabb hatás kedvéért). Próbáltam (nem kellett sokat bajlódnom vele) a legelőnytelenebb képeket feltüntetni, hogy még jobban látszódjon a hiba rajtam. Nagyon zavar, hogy így kiáll a combom meg, hogy kicsit husis hatása van a derekamnak. A fenekemre, hasamra is nyomok majd valamit de nem ezek a legvészesebb részleteim. Szóval ki mit ajánl mihez kezdjek a szexi cél érdekében?

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. ápr. 3. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi zsírégetés, tehát nem onnan fogysz, amire edzel. Genetikafüggő, hogy ki, honnan, milyen ütemben ad le zsírt. Nem tudod irányítani gyakorlatokkal. Neked tiszta étrend kellene, kicsit kevesebb szénhidráttal, 2g x ttkg fehérjével naponta. És persze heti 3 erősítő edzés, kiegészítve heti 3-4 aerob edzéssel. Ez segítene formába hozni.
2015. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tiszta étrend a szénhidrát és fehérje arányokon kívül még mit takar? A gyakorlatok nem is fogyásra mennek,amikre gondoltam, hanem izmosodásra, mert szerintem az izmaim is lötyöghetnek kb. és hiába fogyok ha az izmaimnak nincs meg a tónusa vagy nem?Súlyzós edzésre gondoltam meg úszásra.A szénhidrát csökkentés még oké de sajna a minőségi kategóriára nem tudok áttérni teljesen. Attól még valamit csak ér remélem.
2015. ápr. 3. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Erősítő edzésen én is a súlyzóst értettem. Az is kell. De nem árt visszavenni kicsit a ch-t, mert a derekadon, csípődön sok a zsír jelenleg. Szerencsére kezdőknél az elején lehet kalória mínuszban is kicsit izmosodni és zsírt leadni egyszerre. De nem sok ideig, mivel ezekhez külön étrend kell.

Olvasd el az alapismereteket, így képbe kerülsz a kajákkal kapcsolatban is. Szóval google: alapismeretek. Alul van tovább gomb is az oldalakon.

2015. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem nézel ki rosszul.


Jobb étrenddel és edzéssel még biztos lehetne alakítani, de ez sem rossz. Ne vágjon be a nadrágod a hájadba, az tényleg nem annyira jó.


Főzni tudsz?

2015. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vág be csak lehúztam, hogy látszódjon, hogy deréktájékon zsíros vagyok de alapvetően ez nem egy csípőnadrág.Írtam, hogy próbáltam kihozni a képen a hibáimból a maximumot. Tudok főzni de nem értem ez miért is fontos?
2015. ápr. 3. 19:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted mi a fontos?

Mondjuk mindenkinek más, na most igazából én már nem várom el egy nőtől, hogy főzni tudjon elég hogy én főzök, akkor mit írjak.. mosolyod szép? :D


Nem nézel ki rosszul szerintem. Nekem nem állna így a tanga az biztos.

2015. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát azért ezt telibe szartnak nem nevezném, ennyire ne legyenek önértékelési gondjaid :)
2015. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
120 az én emberem!
2015. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem annyira rossz ez, mint ahogy leírod.

A genetikádon nem tudsz változtatni, szélesebb a csípőd, de ez nem is baj, egyáltalán nem vagy alaktalan.

Mozgás kellene neked, hogy feszesebb legyél, a többi jönni fog magától. Kezdj el rendszeresen valami mozgást végezni, ami legalább 1 órás, kicsit vegyél vissza a szénhidrátból és lesz eredménye.

2015. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy széles a csípőm sőt örülök is neki a gond ott van, hogy a csípőm alatt az alakom vesz egy befele kanyart majd combnál egy éles kifele hullámot. Azért ez nem a csípőmnek köszönhető ugye?
2015. ápr. 4. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!