Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek menjünk kempingezn...

Szerintetek menjünk kempingezni? Ehhez mondjunk fel a munkahelyen?

Figyelt kérdés
A párommal alig tudunk aludni napok óta, mert 6-tól nekiállnak fűszegélynyírózni és valami egyéb gépek, és hőségben pont hajnalban az ablakot se lehet becsukni mert csak akkor jön a hűvös be.
2019. jún. 13. 12:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Van sok-sok füldugónk, néha kell, és bevált más szokásos zajokra(pl riasztó), de ez ami most van olyan hangos szokott lenni hogy ezen a füldugó szinte semmit nem vesz le, simán hallani azzal is. Meg az hogy az ablakot nem tudjuk becsukni, mert azt nem lehet, hajnalban jön a hűvös.
2019. jún. 13. 12:57
 12/21 anonim ***** válasza:

30 fokban nem lehet normálisan aludni, kipihenni magatokat, tök mindegy, hogy hánykor kezdik el nyírni a füvet.


Éltem én klíma nélküli lakásban évekig, végigszenvedtem a nyarakat, a munkahelyi teljesítményemmel sem voltam elégedett, szerencsére a vezetőségnek ez még belefért. De soha többet légkondi nélküli lakás (autó, stb.). A mai világban nem egy megfizethetetlen dolog, egy korszerű inverteres légkondi nem fogyaszt többet havi 5-10-15e ft-nál még a legnagyobb kánikula idején sem.


Szóval én azt ajánlom, hogy szereltessétek be a légkondit, aludjatok hűvösben, csukott ablakoknál. És ha még mindig zavaró a reggeli zaj, akkor esetleg költözzetek át másik, csendesebb szobába a lakáson belül, vagy még redőny és füldugó is segíthet picit.

2019. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Különben van csendrendelet és reggel nem is lehetne füvet nyírni, mert nagy bírság jár érte, és ezen azért egyébként mindenki csodálkozik hogy valakiben annyi kulturáltság sincs hogy 6-kor nekiáll füvet nyírni. De úgy látszik nekik semmiség a bírság legfeljebb kifizetik nyaranta néhányszor, megéri nekik így is, pedig egyébként tökéletesen tudnánk pihenni fél 8-ig akkor már hűvös a lakás.
2019. jún. 13. 13:14
 14/21 A kérdező kommentje:

Különben meg imádnánk a nyarat éjjel 1 felé már hűvös

a hálószoba alvás reggelig, este kint séta a hűvösben megvárjuk míg kihűl a szoba, de így tényleg muszáj lesz a légkondi már. Addig meg hétvégén megyünk sátorozni.

2019. jún. 13. 13:18
 15/21 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok, nincs légkondink, mi is kevesebbet alszunk, mert este későig meleg van. Sajnos ez van. Elvileg reggel 6-kor nem lehetne még zajos tevékenységet végezni. Ha nem tudtok tőle pihenni, lehet a jegyzőnél is jelezni, ha az, aki fűkaszál nem hagyja abba. Na de minden nap fűkaszál?
2019. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Most pár napja van ez a fűkasza, szinte mindig a hőségre időzítik ezeket a hajnali zajokat. Tavaly is volt hőségek ideje alatt nagyon hangos fűrészgép, ilyen gép olyan gép reggel 6-7-től kb, de már el is felejtettük milyen "kellemes" volt ez. Most meg újra van. Nem mindig ugyanazok csinálják, találgatjuk szomszédokkal is mikor ki lehet.
2019. jún. 13. 14:02
 17/21 anonim ***** válasza:
Azt még mindig nem értjük, hogy ezért miért kéne felmondanotok a melóhelyen. 😃
2019. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mert akkor mehetnénk hétköznapra is, bár köv héten már talán nem lesz hőség. Szabi mostanában nincs.
2019. jún. 13. 22:39
 19/21 anonim ***** válasza:
Gyógyszerre inni rossz. Főleg kérdés kiírása előtt.
2019. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én nem értem a problémát.

Tetőtérben lakunk, éjfél előtt tűrhetetlen a hőség odabent. Éjfélkor lefekszünk, hatkor kelünk reggel.

Mi a gond tulajdonképpen??

2019. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!