Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ha a munkahelyen szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, ha a munkahelyen szerelmesek lennétek egy férfibe, de őt hidegen hagyná, hogyan állnátok bosszút? Kirúgatnátok? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a kérdést: miért kéne a szerelmemet erőszakkal ráerőltetni valakire?
2018. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Főnök vagyok, de soha nem állnék bosszút azért, mert a beosztottam nem szerelmes belém. Aki ilyet tesz, az nem teljesen százas.

Őszinte részvétem!

2018. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom számodra elképzelhetetlen, akár csak magadból kiindulva, hogy létezik olyan ember, aki képes méltósággal viselni a visszautasítást és nem folyamodna semmiféle kicsinyes, szánalmas bússzúhoz :)
2018. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Miert kene bosszut allni?
2018. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Emberek, ez a Pumukli nyomihím valami iszonyat instabil ember lehet. :D A múltkor még a munkásember vs. gazdag férfi esetét kérdezgette a barom. xD
2018. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
A kérdés eleve feltételezi, hogy bosszút állnék. Miért állnék bosszút? Egyáltalán, milyen ember az, aki _bosszút áll_ valaki olyanon, akit elvileg szeret?
2018. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

A szerelem nem kierőszakolható.

Ha valós érzelmekkel szeretném, a boldogsága lenne fontos nekem, nem akarnék kicsinyes bosszúkat forralni ellene.

2018. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Igaz, hogy utoljára gimisként voltam viszonzatlanul szerelmes, de sose utáltam. Néha beszélgettünk, volt hogy versengtünk egy-egy feladatban, vagy épp együtt összedolgoztunk. Ilyenkor titokban örültem.

Mai napig kellemes emlék, ha pàr évente összefutunk, váltunk pár szót, de már hidegen hagy férfiként. Emberként kedvelem ugyanúgy.

2018. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Ezen nincs mit megbosszulni. El kell engedni, ha nem akar tőlem semmit.
2018. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Elfogadnám, hogy nem kölcsönös a vonzalom. Nem vagyok olyan kicsinyes, hogy ilyen miatt valakit kirúgassak.
2018. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!