Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, kezdtetek már ki kollégáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kezdtetek már ki kollégával? Mikor, hogyan, miért, mi lett belőle? Van ez a mondás, hogy házinyúlra nem. Én mégis azt tapasztalom, hogy egy munkahelyen elkerülhetetlen, hogy két ember, aki sokat találkozik, egy idő után felfigyeljen egymásra.

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nope. És azt sem díjaztam amikor a kolléga/ főnök engem akart babájának.

Én olyan alkat vagyok hogy a magánéletet nem keverem a munkával.

2018. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha korrekt embert spécizel ki,akiről tudod hogy szakítás után se lesz idióta,mert eleve olyan a jelleme,akkor nem kell ezzel a mondással foglalkozni.Nagyon sokan munkahelyen jönnek össze,házasság,gyerek lesz belőle.
2018. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A felfigyelés és a dugás között az emberi kontroll szab határt. A farkaddal gondolkozol, vagy az agyaddal?
2018. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

1. Nem azt kérdeztem, hogy dugtatok-e, hanem hogy kikezdtetek-e. Értő olvasás, aranyom.

2. Nincs farkam, de ha lenne, akkor is az agyammal gondolkoznék, neked is ezt tanácsolom.

2018. aug. 5. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Igen. Nagyon megtetszett egy munkatársam, mindig mosolygott ha elmentem mellette. Egyszer kettesben voltunk, névnapomra felköszöntött és megpuszilt, félig a számon. Viszonoztam viszony lett belőle, fél évig tartott. Mivel férjem van neki meg felesége, titokban tartottunk, senki nem tudott róla. Úgy viselkedtünk a munkahelyen mintha lenne köztünk 2 lépés távoltság.


A viszonynak vége lett 3 hónaőja, de a baráti munkatársi viszony továbbra is jó mintha misem történt volna. Kedves, aranyos.

2018. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Egyáltalán sem kollégával, sem más férfivel nem kezdtem még ki, és már nem is fogok. Számomra a legalja az aki ki is kezd a fazonokkal, hát ha még kolléga az illető, akkor meg még úgy.

Egy nő legyen nő mindenhol és ne csak annak tünjön.

2018. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindesetre az oda-vissza megertes az nagyon “mukodik” itt. :D

Jo kis eletetek lehet - kerdezo es valaszolok... :/

2018. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Csak feltettem egy kérdést. Aki nem érzi úgy, hogy neki szól, annak nem kötelező rá válaszolni.

2018. aug. 5. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer valahol olvastam, hogy a munkahelyen szövődő kapcsolatok tartosabbak.... Személyes élményem nincs, de a környezetemben láttam már ebből házasságot, nem egyet. Ha nem olyan a munkahely ahol tiltja a szabályzat akkor miért ne.
2018. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!