Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok pasik-csajok...

Mit gondoltok pasik-csajok összeköltözésben?

Figyelt kérdés

Utolsó évem lesz az egyetemen, miközben szeptemberben férjhez megyek. A régi csaj lakotarsak végeztek, így megüresedett pár hely. Szóltunk a fiú ismerőseinknek, mivel nekik tetszett a lakás és mi nem terveztünk már ott lakni a következő tanévben. De aztán gondolkodtam, hogy ez függjön az órarendtől, mert mi van ha úgy lesznek órák, hogy fog kelleni a lakás akár 2 napra is? Oké, akkor tartjuk a helyet, viszont a fiúk már ebben vannak, hogy szeptembertől jöhetnek.

Itthon elmondtam az ötletet, hogy úgy néz ki, hogy a lakótársak fiúk lennének a következő évben. Nem volt negatív vélemény erről, de nem is támogatják ezt annyira, mert hogy azért gondoljak bele hogy házas nő leszek és azért mégis, eddig oké volt a csajokkal együttélés, most az utolsó évén miért kell bonyolítani. Lényegében az volt a reakció, hogy ez nehogy majd nézeteltérést szüljön, szerintük ne menjek ebbe bele. Végülis belegondoltam, gondolkodtam és van benne valami. Szerintem sem "illik" pasikkal összecuccolni mégha ismerősök is, hogy házas leszek... Vagy már nem is tudom...

Szerintetek?


2019. jún. 25. 04:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Illik-nem illik, ugyan már. Nem kell lefeküdni velük és kész. Leendő férjed mit mond? Zavarja? Ha igen akkor meg nem bízik benned?
2019. jún. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nemaRendőrség ***** válasza:
87%
Miert nem a jegyeseddel/férjeddel laksz???
2019. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem értek egyet az 1-essel.

Igen, én is megélem ezt a nagyon mainstream aszexuális világképet amit a létező összes médiumon keresztül préselnek az agyunkba napi 24 órában, csak sajnos a világ, meg az emberek nem így működnek!

Gondolom az, hogy "otthon elmondtad" az azt jelenti, hogy a szüleidnek.

Akiket valószínűleg nem egy amerikai befolyású közösségi média meghatározó irányelvei neveltek fel, és nem naiv hangzatos ideákból merítik a tapasztalataikat, hanem az életből.


Nem véletlenül hívják fel rá a figyelmed, hogy lehet belőle nézeteltérés, és itt nem is csak föltétlenül az illemről beszélek!

Nem gépek vagyunk, az élet olyan szituációkat hozhat, amire nem is gondolsz. És itt nem konkrétan megcsalásra, vagy akár elcsábulásra gondolok.

Az élet ennél milliószor bonyolultabb, hogy "ugyanmár, nem kell velük lefeküdni"!


Lehet, hogy minden gond nélkül átélnétek ezt az időszakot, de teljesen egyértelmű, és ezzel nem lehet vitázni, hogy igenis hordoz magában kockázatot!

2019. jún. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

#3: "igenis hordoz magában kockázatot!"


Ki számára és mifélét?

2019. jún. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Majd jól aládpajszerolnak a srácok
2019. jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

#4!

A pár számára.

Hogy mi félét? Hát pont erről szól a válaszom, ugyanúgy én se tudhatom, mint ahogy senki más se, ötezer olyan helyzetet hozhat az élet ami bekavarhat!

Ha valamire megtanított az élet akkor az az, hogy mindig tud meglepetést okozni, és ez ellen csak úgy tudsz védekezni, ha minél kisebb "támadási felületet " hagysz!

20 évesen én is másképp gondoltam. 40 évesen 1-2 irtózatos pofon után az élettől már másképp látok sokmindent.


Nézd meg az #5-ös választ. Elég 1 ilyen gondolkozású ember. Akiből pl ki se néznéd, mert publikusan mindig másképp nyilatkozik, de alapvetően így gondolkozik.

Vagy elég 2-3 ilyen "jóbarát" a férfi részéről, akik szép lassan hónapok alatt meggyőzik, hogy féltékenynek kéne lennie.

Mondom, hülyeség bármivel példálózni, mert 5ezer dolgot ki lehetne találni, de még úgy is tud az élet olyan forgatókönyvet írni, ami az összes verziót űbereli!


Úgyhogy persze, én se azt mondom, hogy ez lehetetlen lenne, mint ahogy értelmezem, a szülők se mondták egyből azt, hogy márpedig ne, ugyanakkor megéltem már olyan kivédhetetlen dolgokat az életben, hogy abszolút jogosnak látom , hogy ezt sokan fenntartásokkal fogadták.

2019. jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Melrose Place
2019. jún. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Micsoda gang-bang meg bukkake partyk lesznek ott :)
2019. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elso gondolatom nekem is az volt, mint 2-esnek:

Miert nem paroddal laksz?


Es igen, 3-assal is nagyon egyetertek.

Szerintem ez csak akkor nem problemas, ha mondjuk egy par (ferfi+no) koltozne a masik szobaba.

Az ember otthon igenis neha nem feloltozve maszkal. Akik egy lakasban laknak, elobb-utobb latni fogjak egymast hianyos oltozekben. Alszent, kepmutato kerdes, hogy "Nem bizik benned a parod?". Nem szentek vagyunk, hanem hus-ver emberek, ti raadasul fiatalok, teli hormonokkal. Nem kell keresni a kisertest!

2019. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy miért nem a párommal lakok: az egyetem 100 kilométerre van az otthontól. Nyilván ott a jövendőbelimmel lakok, de lesz pár nap sulim és sajnos olyan az összeköttetés, hogy az utazásban fáradnék el, ezért szükséges fent is laknom. Ennyi a "nagy logikája" a dolognak -.-



Amit egy másik hozzászóló ír az a primitív emberek, igen. Hogy ezen lovagolnának, sztorikat találnának ki és a párom fülébe is bogarat ültetnének.


Megbízik bennem a párom. De belegondolva talán nekem sem tetszene ez a dolog forditott esetben...

2019. jún. 25. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!