Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok pasik-csajok...

Mit gondoltok pasik-csajok összeköltözésben?

Figyelt kérdés

Utolsó évem lesz az egyetemen, miközben szeptemberben férjhez megyek. A régi csaj lakotarsak végeztek, így megüresedett pár hely. Szóltunk a fiú ismerőseinknek, mivel nekik tetszett a lakás és mi nem terveztünk már ott lakni a következő tanévben. De aztán gondolkodtam, hogy ez függjön az órarendtől, mert mi van ha úgy lesznek órák, hogy fog kelleni a lakás akár 2 napra is? Oké, akkor tartjuk a helyet, viszont a fiúk már ebben vannak, hogy szeptembertől jöhetnek.

Itthon elmondtam az ötletet, hogy úgy néz ki, hogy a lakótársak fiúk lennének a következő évben. Nem volt negatív vélemény erről, de nem is támogatják ezt annyira, mert hogy azért gondoljak bele hogy házas nő leszek és azért mégis, eddig oké volt a csajokkal együttélés, most az utolsó évén miért kell bonyolítani. Lényegében az volt a reakció, hogy ez nehogy majd nézeteltérést szüljön, szerintük ne menjek ebbe bele. Végülis belegondoltam, gondolkodtam és van benne valami. Szerintem sem "illik" pasikkal összecuccolni mégha ismerősök is, hogy házas leszek... Vagy már nem is tudom...

Szerintetek?


2019. jún. 25. 04:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Itt is remekül bebizonyosodott, hogy mennyi eszement vany így ebből kiindulva biztosan nem költözöm össze pasikkal
2019. jún. 25. 16:55
 12/13 anonim ***** válasza:

3-ma, 6-os vagyok.

Látod, erről beszéltem.

Lehet itt hangzatos eszméket pufogtatni, meg elméleti kérdést csinálni ebből, de - a lepontozásom ellenére- az élet máris engem igazolt!

Még csak egy kérdést tettél fel, és már hogy állnak hozzá.

2019. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12. így igaz..
2019. jún. 25. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!