Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni egy nagyon...

Mit lehet tenni egy nagyon undok szomszéddal?

Figyelt kérdés

Az összes pénzünk rá ment a házunkra, tehát költözés nem opció. Egyik szomszéddal van csak probléma a többi rendes. Ez viszont szörnyű. Minden baja van és mindenért bejelentést tesz. Az ablaka az udvarunkra nyílik és a tetőablaka is amiből nem is problémáznák ha nem lesekedne. Bejelentett bennünket azért mert jelenleg 10cm!a fű az udvarban. Mivel nem volt időm levágni egy 10 hónapos gyerek mellett. Másik pedig hogy a kutyánk ugat. Hozzá teszem hogy csak akkor ugat amikor áll az ablaka előtt és lesekszik vagy nyitja ki az ablakot. Ennek viszont az az oka, hogy nemrégiben mikor sétáltattam a kutyát és elmentünk mellette ő belerúgott. Akkor össze is vesztem vele de bizonyítani nem tudtam.

Nagyon sokat problémázik és nagyon elegem van belőle...


2019. júl. 16. 19:54
 1/3 Sosetom ***** válasza:
100%
Jogilag semmit nem tudsz tenni ellene. Mindenhol vanegy hulye szomszéd. En a bekes megoldast valasztom alapvetoen nem foglalkozom vele es barmibe belekot ha felbosszant elkuldom a 3.14csába vagy amivel nem szeret "jól van tata j van mennyen szepen a dolgára" ezt addig ismetlem amig tovabb nem all. A keményebb modszer ha zsakot huzol a fejere es jol osszevered ebbol a legtobben ertenek ha nem, ismetles a tudas atyja, bar ez nem az en vilagom.
2019. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ez sajnos nem tata. Elég fiatal olyan 40es férfi és a legnagyobb baj hogy gazdag befojásos ember. Ha bele gondolok hogy sok éven keresztül így kell élni, hogy ő mindenért bejelent...
2019. júl. 16. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ignorálod, felhúzol egy kerítést és ha nem hagy békén benneteket birtokvédelmi eljárást kezdeményezel és zaklatásért feljelented
2019. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!