Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak akkor lehet olyan otthono...

Csak akkor lehet olyan otthonom ahol nincs szomszéd ha tanyàt veszek vidéken?

Figyelt kérdés
Màs megoldàs nincs?? Ott sokat kell dolgozni gondolom. Meg àllattartàs ilyesmi nem éri màr meg azt hallottam. Nem hozzàk vissza màr a pénzt amit befektetsz.

2019. júl. 18. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másként nem tudod elkerülni, hacsak meg nem veszed a szomszédos házakat is.
2019. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy a szomszédaid költöznek el.
2019. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Senki se kötelez rá, hogy egy tanyán állatokat tarts.

A gondot inkább a munkába járás okozza, főleg, ha nincs lekövezett út a tanyádig, mert akkor ősztől tavaszig legfeljebb lóháton tudsz közlekedni.

2019. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem muszáj állatot tartanod, meg kertet művelned, lehet füvesíteni is az udvarodat.
2019. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan menj tanyára, ha arra van igényed.

Csakhogy a tanyákhoz hatalmas földek tartoznak, (nem csak egy udvar) amit rendben kell tartani.

Minimum 15000 m2-t nem tudsz fűnyírózni!:)

2019. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet(ne) azt is csinálni, hogy megveszi az ember a tanyát, berendezi arra, amire kell, és távmunkát vállal valahol egy cégnél, vagy író-fordító, azaz szabadfoglalkozású egyén lesz.

Egy mo.-i autópálya mellett szoktam látni egy-egy tanyát, és én is gondolkodom hasonlón, de távmunkás-szabadfoglalkozású személy vonalán.

2019. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is nagyon érdekel, így kicsivel jobban beleástam már magamat, szóval ha van kedved erről beszélgetni, írj rám. :)
2019. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!