Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, utálom...

Magányos vagyok, utálom magam, meg akarok halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Utálom magam. Mindent. Ahogy viselkedem. Hogy nincs önbizalmam. Hogy kövér vagyok és nem bírok tenni ellene.

Hogy nem bírok tenni semmit, csak sírok.

Magányos vagyok, nincs senkim. De komolyan. Van pár lány akivel beszélgetek, de annyi. Nincs senki aki megölelne, aki csak úgy ott lenne. Akinek fontos lennék.

Apámat utálom, ő is engem, lenéz, eléri, hogy mindenért magamat okoljam, bánt a szavaival. Testvéremmel sem olyan a viszonyom, hogy bármiben számíthatnék rá, igazából lelki dolgokban nem nagyon.

Meg akarok halni, de nem lehet, mert vannak céljaim.

Tudom, lesz még rosszabb is, de nem érdekel. Most vagyok elveszve és ez nem segít. Nem tudom mi legyen. Már nagyon elfáradtam. Már hetente sírok, aludni sem tudok. Ha kimozdulok akkor is csak rosszul érzem magam. Olyan üres az egész és semmi garancia rá, hogy jobb lesz.


2019. júl. 31. 23:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
18F vagyok, ha nem zavar hogy én se akarok élni (de segiteni tudok, csak magamnak nem) és ha azt is elfogadod hogy lehet egyik nap már nem jövök többet, akkor nyugodtan irj. Szeretek segiteni ha már nekem nem lehet.. Én is egy magányos senki vagyok nem szeretem a korombeli lányok viselkedését meg öltözködését, egy fos vagyok és nem is probálkozok... hidd el nálam nagyobb trash nincs, elmondom én neked ha akarsz dumálni, irj nyugodtan ha meghallgatsz biztos megjön az életkedved és nem tartod rossznak magad.
2019. aug. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
11-es vagyok, irtak lányok, ez az én hangulatomat kicsit feldobta volna, örülj neki talán te találsz valakit aki szeret és megoldodik minden :) igaz magamból indulok ki ebbe, de ha van aki támogat és szeret biztos jó lesz minden, hidd el
2019. aug. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Jaehwan válasza:
30%

Legelőször tudatosítani kell magadban, hogy az helyzet amiben vagy, csak egy állapot, amit saját magad alakíthatsz, amennyiben hajlandó vagy rajta változtatni.

A nehéz, sokszor kilátástalannak TŰNŐ helyzeteket feladatként kapja az egyén, mégpedig abból a célból, hogy erősödjön és fejlődjön.

Amikor az ember színleg a kakiban evickél, tudnia kell, hogy, ha helyesen fogja fel az őt ért impulzusokat, mindezek később a javára válnak.

A sorsot mi teremtjük.

vannak külső hatások, melyek alakítják, de, tologatható falait mi építjük -olyan anyagból, tehát energiából, amilyenből szándékozunk.

Amennyiben megadod magadat a sorsnak hitt helyzetnek -halál, apátia, egyebek- csak nagyon rövid, lélegzetvételnyi feloldást kapsz, mert a feladatot nem lehet elsimlizni, így aztán halmozottan kapjuk vissza azt, amit testi -lelki fáradtságból elutasítunk.. :-)

Érdemes tehát feltekinteni és figyelni, mert a legaljább helyzetekben is sok tanulnivalónk lehet.

Jelenleg a Föld rezgésemelkedésének gyorsulása következtében, a tisztulás időszakában, nagyon nagy a felfordulás. Sok, életét nem tudatosan élő ember körül kiborul a pöcegödör és ő is szaros lesz, úgy, hogy közben észre sem veszi.. vagy azt hiszi, ez a purple rain.

Ezzel párhuzamosan, megnövekedett az emberi önzés intenzitása is, hiszen a spiritualitástól mentes, kietlen, anyagi élet olyan benső félelmet generált az emberekben, hogy erősen kiütközik a leküzdenivaló állatias oldal.

Az emberek nagy része, mivel nincs belső stabilitásuk és semmi kapcsolatuk a Fentiekkel, jelenleg szeretetlenebb, mint eddig valaha. Noha ez egy átmeneti állapot, kellemesnek és ideálisnak egyáltalán nem mondható.

Ezt érzékeled most, mert életkorod miatt érzékenyebb vagy ezekre a hatásokra.


Amikor valaki plusz kilókat vesz fel, annak minden esetben lelki okai vannak.

Mivel lélekben bizonytalan, elesettnek, védtelennek érzi magát, igyekszik magát megerősíteni egy dobogóval lejjebb, sűrűbben rezgő, tehát stabilabbnak gondolt védelemmel: az anyaggal.

Szélesíteni kezdi magát, így vágyik elérni a stabilitást.

Amennyiben nem tudsz szabadulni a fölösnek érzett súlytól -először tisztázni kell, testképzavar, vagy pedig tényleg valódi hízásról van szó- érdemes lélekgyógyászt felkeresni, akinek segítségével helyrebillented az önértékelésedet és elkezdhetsz magadon hatékonyan dolgozni.

Hiszen ez a feladatod: felismerni a helyzetet, értékelni és megoldást keresni.

Nem is biztos, hogy azonnal ráakadsz -a keresés is feladat, nem is érdektelen, hiszen általa sokat tanulsz.

Amikor rátaláltál, neki kell kezdeni a megvalósításhoz.

Ha elbuksz vagy úgy érzed, nem bírod tovább, tudnod kell: ez is az út része.

letéve a félelemből kivirágzó gőgöt, merni felállni, ahelyett hogy kényelmesen hősi halált halnál.

Az ilyen elbukások é felállások nagyon megerősítik az embert, vasakaratot és töretlen szorgalmat gyümölcsöznek -a jellem pedig tisztul, gazdagodik és emelkedik.


Kevesen tudják, de a depresszió kiváltó okai közé tartozik a helyes táplálkozás is.

A szervezetbe túl nagy mennyiségben bevitt cukrok alkohollá erjednek. Ezt az alkoholt a máj visszadobja és az anyag kering a szervezetben, nem tud kiürülni, mert ahhoz először a májjal kellene beszélnie.

Az cukor idegméreg, fogyasztása sokat árt az idegrendszernek, és, bizony depresszív tüneteket erősíti.

Ahogyan a tudatmódosító szerek a kávé és a cigaretta is.

Cukros italok, élesztővel készült ételek, fehérkenyér és tsai nemcsak hizlalnak, de az idegrendszert is támadják.

érdemes csökkenteni a fehérjebevitelt is, mert bent a melegben elkezd rohadni, gyulladásokat generál a vastagbélben és amellett, hogy salakanyagot termel, tudni kell, hogy az immunrendszer 72 % -a vastagbélbe található.

Az étkezésedet át kell alakítanod, és elsősorban nem azért, hogy leadd a súlyodat, hanem azért, hogy az idegrendszer stabilan működjön.

A helyes táplálkozás következtében, párhuzamosan, elkezdenek olvadni a kilók, de a táplálkozás önmagában még nem megoldás.

Mozogni is szükséges, hogy olyan hormonok termelődjenek a szervezetedben, melyektől jó hangulatban kerülsz.

A mozgás több oxigént juttat az agyba, az anyagcsere felgyorsul, a stresszhormonok szép lassan távoznak -ezt segíti a napi két liter tiszta víz!- és, mivel fizikailag jobban érzed magadat, ezért a fizikai jóllét elkezd hatni a lelki közérzetedre.

De a másik végétől is el kell kezdeni dolgozni: feltárni az életérzés okait, gyökerét, megértve az ok -okozati viszonyokat, párhuzamokat, összefüggéseket,

felszámolni a hozott és szerzett akadályokat

újraépíteni saját magadat.

Ehhez -és ez nehéz, de szép feladat- töretlen hitet kell magadban kifejleszteni önmagad felé és Felfelé.


Csak ez az egy út van -a neked szánt feladatot senki nem oldja meg helyetted

és valójában csodálatos kaland felemelni önmagunkat, erős, koncentrált munkával, a mélyből

a magasba :-)

Mindehhez nagyon sok, értékes inspirációt kívánok neked

mert nagyon fiatal, fogékony ember vagy, akinek igen sok dolga van az életben :-)


Szerezz be egy kisállatot, akit szerethetsz.

Oly sokat tud nyújtani egy kedves apróság, akit gondozunk, szeretünk és ő viszonozza azt :-)

És érvényes, hat a vicces mondás, ami igazából aranyköpés:

Ha senki nem szeret, akkor én szeretek!

Egy kisállat tágíthatja az ismeretségi körödet, könnyebben lelhetsz társakra, lehet, hogy közvetett úton a szerelem is megtalál.

Fix kapcsolódás egy ártatlan, szeretetteljes lényhez mindig erőt ad és rendet vág a mindennapokba is :-)

Így több energiát tudsz fektetni az önfejlesztésbe is :-)

2019. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!