Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A lányok miért csinálnak úgy...

A lányok miért csinálnak úgy mintha bűn lenne csúnyának lenni? Miért haragszanak a csúnya fiúkra, férfiakra a lányok?

Figyelt kérdés
Nem szoktak rám nézni a lányok,ha mégis akkor úgy néznek rám mintha elkövettem volna valamit ellenük.Pedig csak csúnya vagyok arról még nem tehetek.De ha jól néznék ki kedvesek lennének velem.És még mondja valaki hogy esélyegyenlőség van.Nincs esélyegyenlőség.
2019. aug. 2. 23:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
62%

Mert Isten megsugta hogy gyulolni kell titeket csunyakat! Es mert allitolag elozo eletunkben legyilkoltatok a csaladom, azert gyulolunk titeket es haragszunk ratok...



Ilyen egy fas z kerdest...

2019. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
22%

En mindig tamogattam a csunya maganyos lanyokat,de legtobbszor parasztok,vissza se irnak...ezekutan mind kap tollem 1 levelet: Hogy ha csunya vagy akkor nem lesz soha senkid.

Szivatom majd oket

2019. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ma utaztam trolival,villamossal,busszal,voltam bevásárlóközpontban is sehol rám se néztek a lányok.Ahogy eddig is,ezután is csak magamra számíthatok.
2019. aug. 2. 23:27
 4/38 anonim ***** válasza:
97%

miért kéne, hogy rád nézzenek?

én se nézek senkire ha utazok vagy vásárolok, a magam dolgával vagyok elfoglalva...

amúgy még a nagyon rondáknak is lehet kapcsolata, ha ez kell... csak valami egészséges mentalitás kellene hozzá.

2019. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Vree ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy a csúnya lányoknak könnyebb?
2019. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
#4-es azért nem néznek rám mert csúnya vagyok.Nem azért mert el vannak foglalva.Bárcsak jobb külsővel születtem volna.
2019. aug. 2. 23:54
 7/38 A kérdező kommentje:
#5-ös a csúnya lány ritka.Ismerek egy lányt aki kövér,de ha lefogyna nagyon szép lenne.
2019. aug. 2. 23:56
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
De beképzelt vagy. SENKI nem veszi észre, hogy élsz. Nem azért, mert ronda vagy, hanem mert nem érdekel a buszon senki. Curva nagy ego kell, hogy azt hidd, mindenki észrevett, és direkt nem néz rád. És még követeled a figyelmet, becarok.
2019. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
#8-as olyan rossz hogy rám se néznek.Legalább egy héten egyszer szemezne velem egy lány már annak is örülnék.
2019. aug. 3. 00:23
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
De nem fognak. Nem az a dolguk, hogy jobb kedvre derítsenek. Gusztustalan, hogy így gondolsz rájuk.
2019. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!